جام جهانی 2018 اروپا

امیدواری مثلث مخوف تیم ملی برزیل به موفقیت در جام جهانی روسیه

فوتبال ترایب- نیمار، گابریل ژسوس و کوتینیو، 3 ستاره گلزن خط حمله برزیل در جام جهانی 2018، دیدار برابر اتریش را مثبت ارزیابی کردند. دیروز تیم ملی برزیل موفق شد با 3 گل این 3 بازیکن بر اتریش غلبه کرده و با روحیه ای بالا به استقبال جام جهانی روسیه برود.

نیمار در مورد دیدار برابر اتریش گفت: شما باید به خودتان اعتماد داشته و به رویاپردازی ادامه دهید. شما برزیلی هستید و باید رویاهای خودتان را بسازید.

گابریل ژسوس، مهاجم گلزن تیم ملی برزیل نیز در مورد دیدار برابر اتریش گفت: همه بازی های قبل از جام جهانی برای رسیدن به این سطح عملکرد مهم بود.  اتریش کیفیت بالایی داشت و ما می دانستیم که دیدار برابر این تیم آسان نیست اما برزیل نیز بازی را مدیریت کرده و بر حریف خود فائق آمدیم تا یک نمایش بزرگ دیگر داشته باشیم. نه تنها در بخش هجومی، کل تیم عملکرد خوبی برابر اتریش داشت.

همچنین موتینیو، زننده دیگر گل برزیل بعد از بازی گفت: این بازی برای ما خیلی مهم بود زیرا این آخرین دیدار برزیل برای آماده سازی قبل از جام جهانی بود و به نظر من ما از پیروزی سزاوار بودیم زیرا خیلی خوب بازی کردیم.

پیروزی در بازی های دوستانه به شما اعتماد به نفس می دهد. من همیشه سعی می کنم به بهترین شکل دستوراتی که سرمربی از من خواسته را انجام دهم.