جام جهانی 2018

پیراهن های ویژه برزیلی ها برای جام جهانی روسیه 2018

فوتبال ترایب- کمپانی آمبرو، لباس 7 باشگاه برزیلی چاپه کوئنزه، سانتوس، باهیا، گرمیو، سانتوس، آواس و اتلتیکو پارائنزه را در اقدامی جالب همزمان با شروع لیگ، بر اساس لباس های 7 کشور اروگوئه، فرانسه، ایسلند، کلمبیا، انگلیس، روسیه و اسپانیا طراحی کرده است.

گرمیو - اروگوئه

نام پیراهن: Charrua

گرمیو، باشگاه جنوبی برزیل و نزدیک مرز اروگوئه بوده و سبک بازی و رنگ لباس این تیم مانند تیم ملی اروگوئه است. اروگوئه ای ها را به خاطر روحیه و رویکرد متعصابه به یاد داریم؛ رویکردی که هرگز تسلیم نمی شوند و به شخصیت باشگاه گرمیو نزدیکی دارد.

کروزیرو - ایسلند

نام پیراهن: Blar Vinkkingur

تنها ارتباط میان کروزیرو و تیم ملی ایسلند رنگ آبی است. بر اساس طرح آمبرو، لباس جدید کروزیرو الهام گرفته از وایکینگهاست؛ یک مرد جنگجو که شبیه به هواداران کروزیرو است.

چاپه کوئنزه- کلمبیا

نام تی شرت: La Passion

بعد از حادثه سقوط هواپیمای باشگاه چاپه کوئنزه پیش از دیدار برابر اتلتیکو ناسیونال کلمبیا، بین 2 باشگاه یک رابطه عمیق دوستانه ایجاد شده و حالا لباس جدید چاپه کوئنزه شامل پرچم کلمبیا برای تشکر از کشور همسایه برای حمایت آنها است.

سانتوس - انگلستان

نام پیراهن: Kingdom

سانتوس را سالها محل رشد و پرورش پله و بعدها نیمار شناخته ایم. حالا این شعار آمبرو است: "سرزمین پادشاهان برای تیمی که محل پادشاهی ستاره ها بوده، متحد شده است."

با این حال با توجه به انتشار لباس اول و دوم سانتوس، طرح مربوط به انگلیس این باشگاه به عنوان لباس سوم به زودی منتشر خواهد شد.

باهیا - روسیه

نام پیراهن: SK1

شرکت آمبرو، باهیا باشگاه مستقر در سالوادور را نماینده میزبان جام جهانی انتخاب کرد زیرا آنها از رنگ های مشابه  آبی، قرمز و سفید برای لباس خود استفاده می کنند. نام SK1 نیز اشاره به کت و شلوار فضانورد مشهور شوروی یوری گاگارین، اولین انسانی است که به فضا سفر کرد.

اتلتیکو پارائنزه - اسپانیا

نام پیراهن: El Huracán

رنگ لباس اول اتلتیکو پارائنزه مانند تیم میلان و لباس دوم آنها سفید رنگ است اما لقب این تیم طوفان پرتغالی بوده و آمبرو نیز از لباس اسپانیا و عبارت طوفان اسپانیایی برای اتلتیکو پارائنزه استفاده کرده است.

آوای – فرانسه

نام پیراهن: Lion Blue

آوای تیمی از دسته دوم است که در جزیره ای توریستی واقع شده و رنگ های آبی و سفید در لباس این تیم مورد استفاده قرار گرفته است که تشابه لقب شیر جزیره برای این باشگاه و شیرهای آبی که لقب تیم ملی فرانسه است و ویژگی های مشابهی مانند مهارت، شجاعت و چابکی را نشان می دهد، باعث شد آوای لباسی مشابه فرانسه را برگزیند.