لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

کارواخال: هنوز 90 دقیقه دشوار برابر بایرن مانده است

فوتبال ترایب- دنی کارواخال، مدافع اسپانیایی رئال مادرید تاکید کرد تلاش می کند هرچه زودتر به میادین بازگردد تا تیمش را در بازی های آتی همراهی کند.

کارواخال که در دیدار رفت برابر بایرن مونیخ مصدوم شد، قطعا در مسابقه برگشت در مادرید غایب خواهد بود و زمان بازگشت او به مستطیل سبز مشخص نیست. به جز او، احتمال زیادی وجود دارد که ایسکو نیز به مسابقه با بایرن مونیخ نرسد و اینگونه زیدان کار دشواری برای آرایش ترکیب خود در خانه خواهد داشت.

کارواخال گفت: “من منتظر آزمایشات هستم تا ببینیم چه اتفاقی افتاده است. در حال حاضر من آرام بوده و احساس درد کمتری دارم، اما در نهایت مصدومیت بخشی خطرناکی از حرفه ما هستند.

ورزسکاران معمولا در چنین موقعیت هایی قرار می گیرند اما من تلاش خواهم کرد تا در سریع ترین زمان ممکن به میادین بازگردم اما تا زمان بازگشت، در هر موقعیتی باشم رئال مادرید را حمایت خواهم کرد.

بایرن مونیخ برابر ما نمایش بسیار خوبی داشته و دیدار دشوار و سنگینی را سپری کردیم. هنوز 90 دقیقه باقی مانده و ما می دانیم که در بازی برگشت بسیاری اذیت خواهیم شد. سه شنبه بعدی و دیدار برگشت برای ما حکم فینال دارد زیرا رئال مادرید قصد دارد در بازی کیف حاضر باشد.”