اروپا انگلیس

مورینیو: می خواهم سال ها در منچستریونایتد بمانم، مانند ونگر در آرسنال

فوتبال ترایب- ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد مدعی شد برای خودش تصوراتی مبنی بر ماندن روی نیمکت یونایتد برای سالهای طولانی را در ذهن دارد.

آقای خاص البته مدعی شد در شرایط فعلی و با تغیراتی که در حواشی فوتبال رخ داده این امر امکان پذیر نیست اما وی آمادگی ماندن برای سالهای طولانی روی نیمکت یونایتد را داراست.

مورینیو گفت: “زمانی که هدایت دیگر تم ها را بر عهده داشتم همیشه از خودم می پرسیدم مقصد بعدی کجاست؟ من باید به سری آ و لالیگا نیز می رفتم اما در حال حاضر منتظر می مانم، زیرا می خواهم کاری متفاوت انجام دهم. من نمی خواهم کاری را که در حال حاضر انجام می دهم تغییر دهم.

نسبت به 10 سال پیش سرمربی بهتری هستم. البته از نظر انگیزشی و عشق به کار من تغییری نکرده ام و همان آدم گذشته هستم اما حالا بهتر احساسات خودم را کنترل می کنم و بالغ تر شده ام. در هر سطحی مانند تمرینات، مسابقات، روابط با بازیکنان همه چیز برایم مانند دژاوو است. مربیگری شغلی است که هرچه تجربه بیشتری داشته باشد، بهتر عمل می کنید و شما فقط باید انگیزه خود را حفظ کنید.

یوپ هاینکس در بایرن مونیخ بازنشسته شد و در حال بازی کردن با نوه خود بود که به یکباره به میادین بازگشت و حالا بهتر از گذشته هم کار می کند.

آیا می توانم مانند ونگر سالهای طولانی در یونایتد بمانم؟ مطمئنا، اما من باید بعضی ابعاد باشگاه را تغییر دهم زیرا شما اجازه نمی دهید که من اینجا بمانم. من خودم را در قامت 22 سال هدایت یک تیم می بینم اما دیگر شرایط به شما اجازه نمی دهد. مفهوم جدید رسانه، شبکه های اجتماعی و کارشناسان شرایط را دشوار کرده و من فکر می کنم فشار بیش از حد نه فقط روی مربی، بلکه روی کل باشگاه است.”