اروپا لیگ اروپا

قرعه کشی نیمه نهایی لیگ اروپا؛ آرسنال حریف اتلتیکو شد

فوتبال ترایب- قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا فصل 18-2017 برگزار شد و آرسنال و اتلتیکو، دو مدعی اصلی این رقابت ها، در این مرحله مقابل هم قرار خواهند گرفت.

آرسنالی ها که در دیدار رفت یک چهارم نهایی 4-1 زسکا مسکو را شکست داده بود، در دیدار برگشت ابتدا دو گل خوردند و چیزی نمانده بود که در آستانه حذف قرار بگیرند اما در دقایق پایانی دو گل زدند و در مجموع با برتری 6-3 راهی نیمه نهایی شدند.

اتلتیکو هم علی رغم شکست 1-0 در دیدار برگشت برابر اسپورتینگ لیسبون، در مجموع دو دیدار 2-1 پیروز شدند و به نیمه نهایی رسیدند.

اکنون این دو تیم باید در مرحله نیمه نهایی با هم روبرو شوند و انتظار می رود که تیم پیروز این دیدار، شانس بیشتری برای قهرمانی داشته باشد.

در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی هم تیم های المپیک مارسی و سالزبورگ اتریش با هم روبرو می شوند. مارسی برای رسیدن به این مرحله لایپزیش را پشت سر گذاشت و سالزبورگ هم در یکی از به یادماندنی ترین بازگشت های تاریخ این رقابت ها، شکست 4-2 برابر لاتزیو را با پیروزی 4-1 جبران کرد و به نیمه نهایی رسید.

دیدارهای رفت این مرحله روز پنج شنبه 26 آوریل (6 اردیبهشت) برگزار شد و دیدارهای برگشت هم 3 می (13 اردیبهشت) انجام می شود.

کدام تیم به فینال لیگ اروپا خواهد رسید؟

Vote to see the results
32% - 2 votes
30% - 4 votes