لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

واکنش اعضای تیم بارسلونا به شکست مقابل رم

فوتبال ترایب- بعد از حذف شگفت انگیز بارسلونا از لیگ قهرمانان، سرمربی و بازیکنان مغموم این تیم در این رابطه صحبت کردند.
کمتر کسی احتمال می داد با توجه به برتری 1-4 در نوکمپ، رم بتواند در خانه مشکلی برای بارسا ایجاد کند اما در نهایت تیم دی فرانچسکو با برتری 0-3 راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان شد.

آندرس اینیستا، کاپیتان باتجربه بارسلونا گفت: “پذیرش این باخت برایم آسان نیست زیرا ما می خواستیم به مراحل بالاتر برویم. علیرغم برتری، در زمین عملکرد خوبی نداشتیم و مجازات شدیم. شاید این آخرین بازی من در لیگ قهرمانان بود.”

سرخیو بوسکتس، هافبک بارسا نیز پس از پایان بازی گفت: “این شکست خیلی شبیه باخت فصل قبل ما به یوونتوس بود. در 2 فصل اخیر نتایج مناسبی در لیگ قهرمانان نگرفته ایم و برای کسب موفقیت دوباره باید روش خود را تغییر دهیم. این سخت ترین شکست من در دوران پوشیدن لباس بارسا بود و از هواداران عذرخواهی می کنم.”

اما ارنستو والورده در مورد این شکست گفت: “در نیم ساعت اول هیچ کاری نکردیم و همه چیز به سود رم پیش رفت. من مسئول ترکیب، تعویض ها، سبک بازی و همه چیز هستم پس مسئولیت این شکست روی دوش من خواهد بود.

من انتظار داشتم بازی با ریسک رم به ما فضا بدهد اما آنها با پرس شدید ما را به عقب راندند و ما از شکست بسیار ناراحتیم اما باختن هم قسمتی از فوتبال است. امشب ضربه بدی به هواداران وارد شد اما ما تلاش خواهیم کرد تا رو به جلو حرکت کنیم.”

کدام یک در حذف بارسلونا از لیگ قهرمانان موثرتر بود؟

Vote to see the results
32% - 26 votes
30% - 6 votes