جام جهانی 2018 ایتالیا

ایکاردی: می دانستم به تیم ملی آرژانتین دعوت نمی شوم

فوتبال ترایب- مائورو ایکاردی، مهاجم اینتر اعلام کرد  از خورخه سامپائولی، سرمربی آرژانتین به دلیل آنکه او را برای بازی دوستانه تیم ملی دعوت نکرده است ناراحت نیست و به نظر او در حال حاضر بازیکنان دیگر بیشتر به این فرصت برای دیده شدن نیاز دارند.

تیم ملی آرژانتین در دیدارهایی دوستانه در تاریخ 23 و 27 مارس به مصاف ایتالیا و اسپانیا خواهد رفت این در حالی است که ایکاردی آلبیسلسته را همراهی نمی کند.

مصدومیت سرخیو آگوئرو موجب شد تا امیدهایی برای دعوت ایکاردی به وجود بیاید اما سامپائولی به جای او آنخل کوره آ، مهاجم اتلتیکو مادرید را به تیم ملی فرا خواند.

ایکاردی در دیدار روز یکشنبه اینتر مقابل سامپدوریا استعداد و توانایی خود را با نمایش فوق العاده اش و به ثمر رساندن چهار گل به سامپائولی یادآوری کرد تا در نهایت اینتر با نتیجه 5-0 در جنوا پیروز میدان باشد.

اما ایکاردی تاکید کرد دلایل سرمربی آرژانتین را برای کنارگذاشتنش درک می کند و به مشکل مصدومیت خود اشاره کرد. او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”من میدانستم از تیم کنار گذاشته می شوم. من در چهار بازی مصدوم بودم و انتخاب بازیکنان دیگر تصمیم درستی بود.”

ایکاردی در چهار بازی برای آرژانتین به زمین رفت که آخرین دیدارش مقابل اکوادور در ماه اکتبر بود. مسی در آن دیدار با هت تریک خود توانست آرژانتین را به جام جهانی روسیه برساند.