انگلیس

گواردیولا: حاضرم برای جام جهانی به انگلیس کمک کنم

فوتبال ترایب- پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، تایید کرد که آماده است تا با مشاوره به اتحادیه فوتبال انگلیس، به تیم ملی این کشور در جام جهانی کمک کند.

منچسترسیتی موفق شد این هفته در لیگ برتر کریستال پالاس را شکست بدهد و به هجدهمین پیروزی پیاپی اش در این رقابت ها دست پیدا کند. نتایج خوب سیتی باعث شده تا بار دیگر بسیاری گواردیولا را به عنوان بهترین مربی دنیای فوتبال معرفی کنند.

تیم ملی انگلیس که تنها یک بار در جام جهانی به قهرمانی رسیده، 6 ماه دیگر در رقابت های جام جهانی روسیه حضور خواهد داد و گواردیولا تایید کرد که آماده کمک کردن به این تیم است.

او به خبرنگاران گفت:” البته که مایلم به اتحادیه فوتبال انگلیس کمک کنم. وقتی یک مربی جوان بودم، به نقاط مختلف دنیا سفر کردم تا با سایر مربیان دیدار کنم و آنها به من اسرار کارشان و اینکه چطور فکر می کنند  و به چه چیزی معتقدند را به من بگویند.

بنابراین، مطمئنا من هم به آنها کمک خواهم کرد اما در نهایت، هر مربی باید به هر آنچه باور دارد، عمل کند. اما فقط به این خاطر که من الان موفق هستم، از من پیروی نکنید. این یک اشتباه بزرگ است.

وقتی یک مربی جوان بودم، صحبت کردن با مربیانی که آماده بودند تا در مورد کارشان، تاکتیک ها و شرایط رختکن با من صحبت کنند، یک هدیه برای من بود.”

به نظر شما، انگلیس در جام جهانی چه نتیجه ای کسب خواهد کرد؟

Vote to see the results
30% - 14 votes
32% - 49 votes
32% - 29 votes
32% - 10 votes
32% - 8 votes