اسپانیا آلمان

بایرن و رد شایعات تلاش برای خرید کریس رونالدو

فوتبال ترایب- کارل هاینز رومینیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ شایعات تلاش باشگاه برای خرید کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید را رد کرد و آن را کاملا بی اساس خواند.

خبرها حاکی ازآن است که رونالدو پس از اتهام فرار مالیاتی 14.7 میلیون یورویی می خواهد مادرید را ترک کند. خبرگزاری ها باشگاه های منچستریونایتد، پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ را مشتاق به جذب رونالدو اعلام کرده اند اما قهرمان بوندس لیگا در بیانیه ای که در وبسایت خود منتشر کرد اعلام کرد که تمایلی به ارائه پیشنهاد به ستاره رئال مادرید ندارد و این خبر را “دروغ روز” خواند.

در این بیانیه آمده است:”شایعاتی در مورد باشگاه رئال در روزنامه ها، شبکه های اجتماعی و پچ پچ ها دست به دست می شود. تلنولوژی دیجیتال به این معنی است که خبرها با سرعت زیادی پخش می شوند اما گاهی اوقات این خبرها دروغ هستند.”

رومنیگه نیز در این مورد گفت:”ما به اینکه در راس گمانه زنی ها در پنجره نقل و انتقالات قرار داشته باشیم عادت داریم. معمولا به شایعات پاسخی نمی دهیم اما در مورد اخبار مربوط به کریستیانو رونالدو می خواهیم کاملا شفاف باشیم: این شایعات کاملا بی اساس است و بیشتر به یک خیال پردازی شبیه است.”

آینده رونالدو پس از اتهامات هفته گذشته در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. دادستان مادرید شکایتی را به دادگاه ارائه داد که طی آن رونالدو را به دور زدن قوانین مالیاتی متهم می کند اما وکلای ستاره پرتغالی این اتهامات را رد کردند.