استقلال

بیانیه باشگاه استقلال در مورد نقل و انتقالات؛ خبرهای خوبی در راه است

فوتبال ترایب- باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای، از هوادارانش خواست به نام هایی که در رسانه ها به عنوان بازیکن مورد نظر این باشگاه اعتنایی نکنند و به آنها مژده داد که به زودی خبرهای خوبی خواهند شنید.

در حالی که بعد از شکست مقابل العین در لیگ قهرمانان، علیرضا منصوریان از خرید چند بازیکن بین المللی گفته بود اما تاکنون بیشتر خریدهای این باشگاه به بازیکنان جوان اختصاص داده و همین مسئله باعث نگرانی هواداران استقلال شده است.

اما این باشگاه اعلام کرد که مذاکرات برای به خدمت گرفتن بازیکنان مورد نظرشان ادامه دارد و از هواداران خواست به شایعات توجه نکنند. در این بیانیه آمده است:”

قابل توجه هواداران عزیز استقلال

در شرایطی که باشگاه استقلال در پى حرکت منطقى و آرام در فصل نقل و انتقالات است و براى پرهیز از آسیب هاى اقدامات تبلیغاتى مانند ایجاد رقابت و قیمت هاى کاذب در نقل و انتقالات و یا ایجاد نگرانى بی مورد براى هواداران، تنها زمانى به اطلاع رسانى مى پردازد که قرارداد با یک بازیکن منعقد شده باشد.

 متاسفانه تعدادى از رسانه ها با طرح برخى نام ها آنها را به عنوان گزینه هاى استقلال یا گزینه هایى که استقلال نتوانسته آنها را جذب کند نام مى برند در حالى که بیشتر این نام ها در فهرست مورد نیاز و در حال مذاکره استقلال حضور نداشته اند. به نظر مى رسد این گونه اخبار در جهت همان آسیب هاى اقدامات تبلیغاتى مى باشد. حسب اطلاع واصله همچنان مذاکرات در فضاى آرام و منطقى با بازیکنان مورد نظر در جریان است و خبرهاى خوبى به اطلاع هواداران خواهد رسید.”

حسن بیت سعید و سجاد شهباززاده، مهمترین خریدهای استقلال تا این مقطع از بازار نقل و انتقالات بودند.