استقلال

رسمی: سجاد شهباززاده به استقلال پیوست

فوتبال ترایب- سجاد شهباز زاده مهاجم سابق استقلال بعد از یک فصل دوری به استقلال برگشت و  بنا بر اعلام رسمی مدیر عامل این تیم، فصل آینده با شماره 10 به میدان خواهد رفت.

سجاد شهباز زاده که حضور موفقی در استقلال داشت فصل گذشته و پس از حضور کاوه رضایی در این تیم، با سودای لژیونر شدن به لیگ ترکیه رفت. ولی حضور او کمتر از نیم فصل دوام داشت و او دوباره برای پوشیدن لباس استقلال به ایران بازگشت.
محرومیت نقل و انتقال استقلال در نیم فصل که توسط فیفا اعمال شد مانع بازگشت او به ترکیب آبی شد تا شهباز زاده سر از نفت تهران دربیاورد. منصوریان که علاقه زیادی به بازی سجاد دارد پیش از این گفته بود پیراهن شماره 10 را به کسی نمی دهد و آن را برای شهباززاده نگه می دارد و این کار را کرد.

افتخاري مدیر عامل استقلال درباره این قرارداد گفت:”: شهباززاده از بازيكنان خوب و اثرگذار فوتبال ايران محسوب مي شود. او يك استقلالي است و از استقلال به فوتبال تركيه رفت و حالا هم به خانه خود بازگشته است.”

او افزود: “با شهباززاده از مدتي قبل وارد مذاكره شديم و امروز به توافق نهايي رسيديم و قرارداد امضا شد. به سجاد خوش آمد مي گويم و اطمينان دارم اين بازيكن محبوب هواداران، روزهاي خوبي را در استقلال پيش رو خواهد داشت. باشگاه استقلال با دقت مشغول مذاكره با ساير گزينه هاي مد نظر مي باشد و به زودي و پس از قطعي شدن، خبرهاي خوب ديگري تقديم هواداران خواهد شد. ضمن اين كه تا پيش از شروع تمرينات، با بازيكنان سال گذشته نيز تمديد قرارداد انجام ميشود.”