اسپانیا

فلورنتینو پرز: آینده خامس در دست زیدان است

فوتبال ترایب- فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید اعلام کرد زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید در مورد آینده خامس رودریگس، بازی ساز این تیم تصمیم خواهد گرفت.

گمانه زنی ها در مورد آینده ملی پوش کلمبیایی رئال مادرید در این فصل همواره موضوع بحث رسانه ها بوده است و عدم حضور او در دیدار فینال لیگ قهرمانان موجب شد تا آینده او در این باشگاه تمام شده تصور شود.

در حالی که این بازیکن 25 ساله رئال، تنها در 20 بازی از دیدار های فصل 2017-2016 برای تیمش در ترکیب اصلی به زمین رفت، گفته می شود تیم هایی مانند منچستریونایتد و اینتر به دنبال جذب او هستند.

پرز تاکید کرد که تلاش او بر این است که تیم را در کنار هم نگه دارد اما بر روی تصمیم زیدان و برنامه او برای نقل و انتقالات حرفی نخواهد زد و تابع نظرات او خواهد بود.

او گفت:”ما با زیدان که هماهنگ کننده این برنامه هاست صحبت خواهیم کرد. اگر تصیم گیری با من بود همه بازیکنان را نگه می داشتم. خامس بازیکن فوق العاده ای است اما وقتی بازیکنان بی نظیر زیادی داری کار دشوار می شود. در نهایت زیدان است که برای آینده تصمیم می گیرد.

قهرمانی چمپیونزلیگ پنجمین عنوان قهرمانی است که زیدان در 17 ماه حضورش در این باشگلاه کسب کرده است. ستاره سابق فرانسه با وجود آنکه در مورد آینده اش در سانتیاگو برنابئو در ماه های اخیر چندان اطمینان خاطری نداشته است، پس از قهرمانی چمپیونزلیگ تمایل خود را برای اددامه کر با این باشگاه نشان داد و پرز نیز عنوان کرد که زیدان تا هر زمان که تمایل داشته باشد می تواند در رئال بماند.

او گفت:”او می تواند تمام عمرش را در اینجا بگذراند. ما همه مادریدیها به او مدیون هستیم و باید از او تشکر کنیم. زیدان در 17 ماه گذشته کاری برای ما انجام داد که امکان ندارد بتوانی این همه دستاورد را در این مدت داشته باشی. او همه عنوان ها را در این مدت به دست آورده است.”