اسپانیا

زیدان: آینده خامس؟ او اینجا با ماست

فوتبال ترایب- زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، تاکید کرد که تیمش تنها روی دیدار فردا شب مقابل سلتاویگو تمرکز دارد و از اظهارنظر در مورد آینده خامس رودریگس خودداری کرد.

در حالی که تنها دو دیدار تا پایان رقابت های این فصل لالیگا باقی مانده،  شایعات زیادی در مورد رفتن ستاره کلمبیایی رئال به منچستریونایتد وجود دارد اما زیدان ترجیح داد به این شایعه دامن نزند.

” خامس اینجاست. چیزی برای سوال کردن وجود ندارد. او با ماست. او امروز تمرین نکرد زیرا یک ضرب دیدگی داشت اما او اینجاست  و ما تنها به سه دیدار باقی مانده مان در این فصل (دو بازی در لالیگا و فینال لیگ قهرمانان)، فکر می کنیم.”

زیدان در چند دیدار خانگی اخیر رئال به کریس رونالدو استراحت داد تا او را برای دیدارهای حساس تر آماده نگه دارد اما برای دیدار حساس مقابل سلتا، مربی فرانسوی ترجیح داد که ستاره پرتغالی را در فهرست تیمش قرار بدهد.

او در پاسخ به سوالی در این مورد گفت:” رونالدو فردا با ما خواهد بود.”

آلوارو موراتا بعد از تعویض مقابل سویا، با عصبانیت از زمین خارج شد اما زیدان تاکید کرد که خشم این مهاجم گلزن به خاطر تصمیم او نبوده است.

” موراتا از من عصبانی نبود. او از چیز دیگری عصبانی بود. نمی توانم از چه چیزی اما چنین اتفاقی رخ می دهد. ما صحبت کردیم و همه چیز حل شد.”