پرسپولیس

با پایان خدمت سربازی؛ نوراللهی به پرسپولیس برمی گردد

فوتبال ترایب- احمد نوراللهی، هافبک دفاعی پرسپولیس، که در نیم فصل لیگ شانزدهم برای انجام خدمت سربازی به تراکتورسازی رفت، با پایان دوره خدمتش به پرسپولیس برمی گردد.

در زمستان سال قبل بود که نوراللهی به همراه امید عالیشاه برای سپری کردن دوران خدمت شان به تراکتورسازی رفتند اما بعد از انجام تنها چهار بازی، محرومیت این باشگاه از ثبت قرارداد با بازیکن جدید باعث شد تا آنها دیگر نتوانند برای این تیم بازی کنند.

با توجه به اینکه محرومیت تراکتورسازی همچنان پابرجاست، این نگرانی برای نوراللهی وجود داشت که مجبور شود همچنان دور از میادین بماند اما با توجه به اینکه این بازیکن دارای کسر خدمت بود، دوران سربازی اش به پایان رسید.

بخشی از این کسر خدمت، به دلیل حضور پدر و مادر نوراللهی در منطقه جنگی در زمان جنگ تحمیلی بود؛ ضمن اینکه خود او نیز به دلیل حضور فعال در بسیج، چند ماه از خدمتش را به این شکل سپری کرد.

با توجه به این شرایط، او می تواند به زودی به پرسپولیس برگردد و او را بعد از گادوین منشا و شجاع خلیل زاده، سومین خرید این فصل قرمزها دانست.

حضور نوراللهی می تواند خیال برانکو ایوانکوویچ که قصد تقویت تیمش در پست هافبک دفاعی را داشت، راحت کند.

با جدایی نوراللهی، برانکو در این پست تنها کمال کامیابی نیا را در اختیار داشت؛ بازیکنی که مصدومیتش، دردسرهای زیادی برای پرسپولیس ایجاد کرد؛ هرچند در دیدارهای اخیر، محسن ربیع خواه نمایش خوبی در جلوی خط دفاعی پرسپولیس داشت اما بازگشت نوراللهی می تواند خیال برانکو را کاملا راحت کند.