پرسپولیس

مدیر عامل پرسپولیس: به شایعات توجهی نکنید، می مانم

فوتبال ترایب- علی اکبر طاهری، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس بعد از نشست امروز با وزیر ورزش و جوانان، تاکید کرد که در این باشگاه خواهد ماند و به هواداران این تیم مژده داد که خبرهای خوبی در بازار نقل و انتقالات خواهند نوشت.

یک روز بعد از صعود پرسپولیس به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی مقابل لخویا بود که شایعه استعفای طاهری مطرح شد اما خیلی زود مشخص شد که این شایعه به ماجرای اختلاف او با یکی از معاونان وزیر ورزش بر سر همکاری باشگاه پرسپولیس با سامانه پیامکی 3090 برمی گردد.

گفته می شود این سامانه بدهی 21 میلیاردی به پرسپولیس دارد و قصد داشته با ارتباط نزدیکی که با معاون وزیر دارد، این بدهی را نپردازد و شایعه استعفای طاهری هم در همین راستا منتشر شده است.

اما مدیر عامل پرسپولیس که دستاوردهایش باعث شده محبوبیت زیادی بین هواداران پیدا کند، بعد از جلسه امروز با مسعود سلطانی فر، تاکید کرد که به حضور در جمع قرمزها ادامه خواهد داد.

طاهری پس از این جلسه به خبرنگاران گفت:” باید احترام تمامی افرادی که در ورزش خدمت می‌کنند حفظ شود. در پرسپولیس ماندنی هستم و به شایعات توجهی نمیکنم.

 نشست بسیار خوب و مثبتی با وزیر ورزش و جوانان داشتیم. مهم ترین محور بحث تقویت تیم و حفظ آرامش در سال آینده بود که باید حضوری قدرتمند در آسیا و لیگ داشته باشیم.”

مدیرعامل پرسپولیس همچنین در مورد ادامه فعالیت این تیم در بازار نقل و انتقالات تاکید کرد:” در خصوص جذب بازیکن خبرهای خوبی برای هواداران داریم.”