پرسپولیس

لخویا 0-1 پرسپولیس: پایان خوش فصل برای قرمزها

فوتبال ترایب- پرسپولیس در آخرین دیدارش در رقابت های این فصل، موفق شد با نتیجه 1-0 لخویا قطر را شکست بدهد و به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

شاگردان برانکوایوانکوویچ که در دیدار رفت با بدشانسی به تساوی رضایت دادند، در دیدار امشب با ارائه یک نمایش حساب شده و البته خوش شانسی بیشتر، توانستد در خانه حریف قطری به پیروزی برسند و راهی مرحله بعد شوند.

دو تیم شروع متعادلی داشتند و حملات لخویا  با ضدحملات پرسپولیس پاسخ داده می شد و روی یکی از همین ضدحملات بود که همکاری وحید امیری و مهدی طارمی، یک موقعیت خوب در مقابل دروازه لخویا به وجود آورد و در نهایت ضربه اشتباه چیکو فلورس، دروازه خودی را باز کرد تا پرسپولیس پیش بیفتد.

در ادامه بازیکنان لخویا  تلاش زیادی برای رسیدن به گل انجام دادند و چند بار تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفتند اما ضربات آنها یکی پس از دیگری به تیر دروازه علیرضا بیراوند برخورد کرد.

البته پرسپولیسی ها هم موقعیت هایی برای گلزنی به وجود آوردند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و بازی با همان یک گل به سود نماینده ایران به پایان رسید تا قرمزها راهی مرحله یک چهارم نهایی شوند.