تراکتورسازی

اعتصاب به تراکتورسازی رسید؛ فینال جام حذفی روی هوا

فوتبال ترایب- پایان بازی تراکتورسازی و نفت تهران، پایان سکوت بازیکنان تراکتورسازی نیز بود. باشگاهی که با پرونده های متعدد فیفا و محرومیت های نقل و انتقال مواجه است، حال با نارضایتی نیروهای فعلی خود دست و پنجه نرم می‌کند.

تاکنون بازیکنان تراکتورسازی کمتر دست به مصاحبه زده بودند و پیشتر با صحبت های درگوشی نارضایتی خود از بلاتکلیفی و مطالبات تلنبار شده سالهای گذشته را به گوش مدیران رسانده بودند. اما پاسخ درخوری از مصطفی آجورلو و دیگر مدیران ان این باشگاه دریافت نکردند تا در آستانه مهمترین دیدار این فصلشان در فینال جام حذفی دست به مصاحبه و اعتصاب بزنند.

آنها مدعی شدند که مدیران این تیم ارتباطشان را با بازیکنان قطع کرده اند و حتی به تماس های تلفنی نیز پاسخ نمیدهند و مشخص نیست چه برنامه ای برای پرداخت طلب ها و قرارداد های فصل آینده دارند.

امروز تمرین ریکاوری بازیکنان قرمز پوش تبریزی برگزار نشد و آنها نیز به تاسی از سرخآبی های پایتخت راه پیش برد خواسته هایشان را از تمرین نکردن بیابند.

امیر قلعه نویی که او نیز هنوز تکلیفش مشخص نیست و بعید است در تبریز ماندنی باشد، فردا به تبریز بازخواهد گشت و باید دید چه برخوردی با این موضوع خواهد داشت.

تراکتورسازی روز 21 اردیبهشت در فینال جام حذفی باید به مصاف نفت تهران برود.