اروپا

شواین اشتایگر: امیدوارم بایرن، نیمار را بخرد

فوتبال ترایب- باستین شواین اشتایگر، ستاره سابق بایرن مونیخ، اعلام کرد که دوست دارد روزی نیمار را با پیراهن این تیم ببیند.

بایرنی ها این فصل تنها در بوندس لیگا به قهرمانی رسیدند اما شواینی اعتقاد دارد که این تیم با همین بازیکنان فعلی هم می تواند در رقابت های مختلف به قهرمانی برسد اما با توجه به شناختی که از شخصیت نیمار دارد، دوست دارد این بازیکن در بایرن بازی کند.

” گفتن اینکه بایرن به چه بازیکنی نیاز دارد، سخت است اما اگر از من سوال کنید که دوست دارم بایرن چه بازیکنی را بخرد، در می گویم نیمار. البته نمی دانم خود او هم دوست دارد به بایرن برود یا نه.

در واقع من طرفدار نیمار هم هستم. نه فقط سبک بازی او، بلکه شخصیت او را هم دوست دارم. ارتباط ما از طریق دانته (مدافع سابق بایرن) شکل گرفت. او با نیمار در تیم برزیل همبازی بود و نیمار یک پیراهن من را می خواست و من هم آن را به دانته دادم تا به او برساند. هر وقت هم که روبروی  هم قرار می گرفتیم، او احترام زیادی به من می گذاشت.

به یاد دارم بعد از قهرمان در جام جهانی 2014، من در طول تعطیلات اتفاقی او را دیدم، چند ساعت یا چند روز را با هم گذراندیم و خیلی فوق العاده بود. او پسر خوبی است. اوکاملا برزیلی است. خوش قلب است و به نظر من یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر دنیا.”