پرسپولیس ایتالیا

ادعای توتو اسپورت؛ سه تیم ایتالیایی به دنبال بیرانوند

فوتبال ترایب- علیرضا بیرانوند تبدیل به اولین فوتبالیست ایرانی شد که تبدیل به تیتر اول یک روزنامه ایتالیایی معتبر می شود،اتفاقی که حتی بعد از دفع پنالتی رونالدو رخ نداده بود.

روزنامه توتو اسپورت در شماره امروز صبح تیتر یک و سرمقاله خود را به گلر تیم فوتبال پرسپولیس اختصاص داده و از پیشنهاد تیم تورینو به او پرده برداشته است. گزارش توتواسپورت ، از درخشش بیرانوند در جام جهانی آغاز می شود و اوجی که این دروازه بان بلندقامت را تبدیل به یکی از ستارگان فوتبال آسیا کرد. او بعد از مهار پنالتی رونالدو و نمایش عالی در جام جهانی به پرسپولیس بازگشته واز پایه های قهرمانی دیگر پرسپولیس بوده است.

در این گزارش آمده فضا برای بیرانوند در پرسپولیس تنگ است و او به یک انتقال برای پیشرفت احتیاج دارد.باشگاه تورینو به دنبال جذب او است و قصد دارد این فضا را در اختیار بیرانوند بگذارد. گلری که با سختی بزرگ قدم های رشد را یکی یکی برداشته و حالا می خواهد سطح جدیدی از بازی را تجربه کند.

جدی ترین پیشنهاد بیرانوند از تورینو است اما همزمان آتالانتا و کالیاری هم به این دروازه بان چشم دارند و ممکن است او را فصل آینده در سری آ ببینیم.

بیرانوند که با پرسپولیس اردوی آماده سازی را پشت سر گذاشته است در قرارداد خود بند فسخی دارد که با پرداخت 700 هزار دلار می تواند آن را فعال کند.از این به بعد باید در انتظار حرکت باشگاه های ایتالیایی برای این انتقال بود که اگر رخ بدهد اولین حضور یک دروازه بان آسیایی در این سطح از فوتبال جهان خواهیم بود.

تورینو، سالواتوره سیریگو دروازه بان ملی پوش را در اختیار دارد و بیرانوند برای حضور در ترکیب اصلی تیم باید با این گلر مشهور که تا سال 2022 قرارداد خود را با تورینو تمدید کرده رقابت کند.در خبر توتو مرکاتو اینطور نوشته شده که بیرانوند می تواند از سیریگو بیاموزد.