اروپا اسپانیا

گریزمان: بعید است نیمار به بارسلونا بیاید

فوتبال ترایب- آنتوان گریزمان، ستاره جدید بارسلونا می‌گوید بعد از انتقال بزرگ او به این باشگاه، انتقال نیمار از PSG به بارسا دشوار خواهد بود.

آنتوان گریزمان می‌گوید بعد از انتقال بزرگ و 120 میلیون یورویی او از اتلتیکو مادرید به بارسلونا، حالا دیگر انتقال نیمار، ستاره بزرگ برزیلی از پاری سن ژرمن به  بارسا دشوار خواهد بود.

بارسلونا اخیراً با پرداخت 120 میلیون یورو به باشگاه اتلتیکو مادرید، گریزمان را از این تیم به خدمت گرفت تا در فصل آینده از این ستاره فرانسوی در خط حمله‌اش استفاده کند. با اینکه اتلتیکو مادرید همچنان به انتقال گریزمان به بارسا اعتراض دارد اما به نظر می‌رسد پرونده این انتقال عملا بسته شده است.

اما  علاوه بر گریزمان مدتها است که شایعات زیادی درباره بازگشت نیمار، ستاره برزیلی سابق بارسا، از PSG به این تیم مطرح است. اما گریزمان می‌گوید با توجه به انتقال او به باشگاه کاتالان، انتقال نیمار به این باشگاه حالا دشوارتر از قبل شده است.

گریزمان در گفتگو با اسکای اسپرتز گفت:” انتقال نیمار به بارسا انتقال دشواری خواهد بود. ولی او بازیکن بزرگی است”.

 ستاره فرانسوی بارسا در ادامه گفت:” نیمار چند بار مصدوم شده ولی در حال حاضر در سطح عالی‌ای قرار دارد. ما عثمان دمبله و کوتینیو و مالکوم را هم در خط حمله داریم که همه برای ما بازیکنان مهمی هستند. بیایید امیدوار باشیم که با این بازیکنها بتوانیم موفقیت‌های بزرگی بدست بیاوریم”.

 گریزمان در ادامه گفت:” امیدوارم در بارسا نقش مهمی بازی کنم و بتوانم برای تیم بازیکن مهمی باشم و به بارسا کمک کنم. تا وقتی از بازی کنار هم‌تیمی‌هایم لذت ببرم برایم مهم نیست در چه پستی به خدمت گرفته خواهم شد”.