لیگ ایران پرسپولیس

حسین ماهینی در لیست مازاد پرسپولیس نیست

فوتبال ترایب- حسین ماهینی با رد شایعه حضورش در لیست مازاد پرسپولیس مدعی شد دو هفته دیگر قادر به حضور در تمرینات است.

کاپیتان دوم پرسپولیس به دلیل مصدومیت از اردوی ترکیه خارج شد و با حضور در تهران به دنبال بررسی شرایط مصدومیتش است.

ماهینی که فصل گذشته و بعد از حضور در چندین پست برای سرخپوشان با مصدومیت رباط صلیبی مواجه شد و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، در دیدار فینال جام حذفی دقایقی برای سرخپوشان به میدان رفت.

او با شروع تمرینات در فصل جدید نیز در جمع دیگر بازیکنان حضور یافت و این در حالی بود شایعاتی مبنی بر حضورش در لیست مازاد پرسپولیس شکل گرفته بود.

ماهینی اما در کنار دیگر بازیکنان در اردوی ترکیه نیز حاضر شد و البته به دلیل مصدومیتی که در دیدار تدارکاتی برابر نیروی زمینی پشت سر گذاشته بود، مجبور به ترک اردو و بازگشت به ایران شد.

این بازیکن با حضور در بیمارستان تحت مداوای دکتر کیهانی قرار گرفته و روز گذشته جواب مربوط به عکسبرداری و دیگر عملیات مربوط به بررسی مصدومیتش رسید. در این زمینه ماهینی اعلام کرده که با نظر کادرپزشکی و دکتر کیهانی او دو هفته دیگر به تمرینات گروهی اضافه خواهد شد و در هفته سوم نیز قادر به بازی خواهد بود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

پرسپولیس در این فصل در سمت راست دفاعی ماهینی و شیری را در اختیار دارد و این در حالی است که شایعاتی مبنی بر حضور کاپیتان دوم سرخپوشان در لیست مازاد شکل گرفته که به نظر می‌رسد صحت نداشته باشد و از سوی ماهینی نیز رد شده است.