اروپا

شایعه خداحافظی محمد صلاح از بازی های ملی تکذیب شد

فوتبال ترایب- منبع نزدیک به ستاره مصری لیورپول به خبر خداحافظی او از بازی‌های ملی بعد از ناکامی در جام ملت‌های آفریقا واکنش نشان داد.

مصر میزبان این دوره از رقابت های جام ملت های آفریقا CAN2019 نتوانست انتظارات طرفدارانش را برآورده کند تا جایی که بعد از شکست برابر آفریقای جنوبی در مرحله یک هشتم نهایی از این جام وداع کرد تا ترکش های این ناکامی گریبانگیر ستاره این روزهای فوتبال جهان و مصری ها شود.

محمد صلاح بعد از روزهای درخشان در فوتبال اروپا و لیگ جزیره امید اول مصری ها برای پایان دادن به طلسم قهرمانی در قاره سیاه بود اما این ستاره تکنیکی هم نتوانست مانع وداع میزبان شود تا بعد از بازی با خشم عجیب طرفداران مصری قرار بگیرد.

بعد از حذف زود هنگام مصر از جام ملت‌های آفریقا انتقادها از محمد صلاح بالا گرفت و خبرهای زیادی درباره خداحافظی او از بازی‌های ملی به گوش رسید.

سایت عربی اسپورت 360 تاکید کرد که صلاح قصد خداحافظی از بازی‌های ملی را ندارد. یکی از نزدیکان این بازیکن در گفت و گویی که با این سایت داشت تاکید کرد که صلاح به پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورش افتخار می‌کند و فعلاً قصد خداحافظی از بازی‌های ملی را ندارد.

محمد صلاح فصل بسیار خوبی را با لیورپول پشت سر گذاشت و توانست با پیراهن این تیم عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد. او اگر در جام ملت‌های آفریقا هم می‌درخشید و مصر را قهرمان می‌کرد شانس کسب توپ طلا را داشت اما با این شرایط بعید است که حتی جزو سه گزینه نهایی هم قرار بگیرد.