لیگ ایران پرسپولیس

رسمی: بشار رسن با پرسپولیس تمدید کرد

فوتبال ترایب- هافبک عراقی تیم پرسپولیس سرانجام با این تیم تمدید کرد تا وضعیت فهرست پرسپولیس بهتر و بهتر شود.

تیم پرسپولیس این روزها آخرین گام های خود در بازار نقل و انتقالات را برمی‌دارد. روز گذشته وحید امیری ستاره تیم ملی و ترابزون با این تیم قرارداد بست و امروز هم بشار رسن با ایرج عرب به توافق رسید تا قرارداد این بازیکن نیز تمدید شود.

رسن در تابستان لیگ هفدهم پرسپولیسی شد و عملکرد بسیار خوبی را در دو فصل از خود نشان داد. او اگرچه آمار گل و پاس گل بالایی نداشت اما در ترکیب سرخپوشان موثر ظاهر شد و به خصوص در دوران محرومیت نقل و انتقالاتی، نمایش های اثرگذاری را از خود نشان داد.

 پیش از پایان فصل، فشار هواداران باعث شد تا پرسپولیس رسن را به میز مذاکره بیاورد و حتی قرارداد او را هم تمدید کند اما سپس مشخص شد که این قرارداد به خاطر خالی بودن جای مبلغ، از اعتبار برخوردار نیست.

پس از آن رسن اگرچه تمایل داشت تا در پرسپولیس بماند اما نسبت به وضعیت مالی و مشکلات ارزی گلایه هایی را داشت و به نوعی خیلی ها تصور کردند او فوتبالش را در جایی غیر از تهران ادامه خواهد داد اما در نهایت اتفاق رقم نخورد و بشار در پرسپولیس ماندنی شد.

 با حضور او تعداد بازیکنان تیم پرسپولیس در خط هافبک بیشتر می شود و البته باتوجه به جدایی سروش حالا رسن نقش کلیدی تری در میانه میدان خواهد داشت.

 نکته مثبت این که هافبک شماره 5 عراقی در لیست بزرگسالان قرار ندارد و همین موضوع اتفاق مثبتی برای این بازیکن محسوب می شود.