اروپا ایتالیا

میهایلوویچ تایید کرد؛ قاتل ایران 98 به سرطان خون مبتلا شد

فوتبال ترایب- سینیشا میهایلوویچ، سرمربی صرب بولونیا، تایید کرد که به سرطان خون مبتلا شده است.

صبح امروز اعلام شد سینیشا میهایلوویچ، سرمربی اهل صربستان به دلیل بیماری دیگر قادر به ادامه فعالیت خود در تیم بولونیا نیست و وی ساعتی قبل در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد به سرطان خون مبتلا شده است.

 اولین بار نام سینیشا میهایلوویچ را در جام جهانی 1998 و پیش از دیدار ایران مقابل یوگسلاوی شنیدیم. آن روزهایی که این پدراگ میاتوویچ بود که می گفت اگر دروازه ایران را باز نکنم یک توپ قورت خواهم داد اما ایستگاهی فوق العاده سینیشا میهایلوویچ در اواخر نیمه دوم، اولین شکست ما در جام جهانی 1998 را رقم زد.

 از آن روز تا روزی که بازی می کرد، سینیشا میهایلوویچ در لباس یوگسلاوی، لاتزیو و اینتر بارها و بارها ضربات ایستگاهی از فواصل دور را تبدیل به گل کرده بود و این مدافع- هافبک مدرن، تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان اروپای دو دهه قبل شده بود.

اما حالا سینیشا میهایلوویچ مبتلا به بیماری سرطان خون شده و جامعه فوتبال امیدوار است او این یکی ایستگاهی را به قلب سرطان زده و او را نیز مانند همه دروازه بان های بزرگ مغلوب کند.

 سینیشا میهایلوویچ گفت: “هنگامی که این خبر را دریافت کردم، یک ضربه واقعی به پیکره من زده شد. مدت ها نشسته بودم و گریه می کردم زیرا در این شرایط زندگی شما از مقابل چشمانتان عبور می کند. البته این ها اشک هایی از روی ترس نیستند و من به این بیماری احترام می گذارم و با آن روبرو می شوم زیرا روش من همیشه اینگونه بوده است.

 من نمی توانم منتظر بمانم تا به بیمارستان بروم و مبارزه را شروع کنم، به بازیکنانم نیز همین موضوع را گفتم. من به آنها توضیح دادم که ما باید حمله کنیم و به پیروزی برسیم. اگر مجبور شویم دفاع کنیم، مغلوب خواهیم شد. من باید از تاکتیک هایم در این نبرد استفاده کنم و بدون تردید در این نبرد پیروز خواهم شد. من به خاطر خانواده ام، فرزندانم و همه کسانی که من را دوست دارند پیروز خواهم شد.

 من در طی چند روز اخیر 600 تا 700 پیام دریافت کرده ام و از اینکه نتوانستم پاسخ دهم عذرخواهی می کنم زیرا من می خواستم زمان خودم را صرف از بین بردن افکار منفی کنم تا آماده شوم که نبرد را شروع کنم.”