لیگ ایران استقلال

همه حواشی همسر سرمربی جدید استقلال؛ دلیلا استراماچونی را بشناسید

فوتبال ترایب- از زمانی که شایعه حضور آندره آ استراماچونی روی نیمکت استقلال مطرح شد، حواشی مختلفی هم اطراف همسر او ایجاد شد که در اینجا به مرور آنها خواهیم پرداخت:

منصرف کردن آندره آ با کار کردن روی ذهن دلیلا

اولین بار این کامران منزوی، عضو هیئت مدیره استقلال، بود که در رسانه های رسمی از همسر استراماچونی نام برد؛ این هم زمانی بود که استقلالی ها در تلاش برای رسیدن به تفاهم با این مربی ایتالیایی بودند. منزوی فاش کرد که افرادی با ارسال عکس هایی از ایران، تلاش کردند با سیاه نمایی، او را از حضور در کشورمان منصرف کنند.

منزوی گفت:” متأسفانه عکس‌هایی برای همسر استراماچونی فرستادند که به هیچ وجه نمایانگر فرهنگ اصیل ایرانی نیست. اتفاق‌هایی که در هر کشوری رخ می‌دهد، بدون اینکه سیاه‌نمایی کنند، از آن به راحتی می‌گذرند، اما برای ایران سیاه‌نمایی می‌شود. امیدوارم این مسائل در تصمیم‌گیری‌های‌ این مربی ایتالیایی تأثیری نداشته باشد. این رفتارها برای تخریب کشور و فرهنگ‌مان چه معنایی دارد؟”

 

چراغ سبز به حضور در استقلال

استقلالی ها همچنان در حال مذاکره با استراماچونی بودند و گفته می شد تصمیم نهایی او به چراغ سبز همسرش بستگی دارد که انتشار یک پست اینستاگرامی، این اجازه نهایی را صادر کرد.

دلیلا با انتشار یک پست اینستاگرامی نشان داد که مشکلی برای حضور در ایران ندارد. او در این پست اینستاگرامی از اینکه ایران به عنوان یک کشور شگفت انگیز یاد کرد و نوشت که درباره ایران تحقیقاتی انجام داده که منجر به آشنایی بهتر او با ایران شده است. او در این پست نوشت:” اگر زندگی قرار است ما را به ایران بیاورد،  خیلی خوشحال می شوم  با شما و فرهنگ عمیقتان آشنا بشوم.”

هیجان از پیوستن آقای همسر به استقلال

در نهایت استراماچونی با استقلال به توافق رسید و دلیلا بلافاصله بعد از معارفه همسرش، با انتشار پستی در اینستاگرام، خوشحالی اش از این اتفاق را اعلام کرد

 او در صفحه اینستاگرام خود نوشت:” خوش‌آمدگویی بی‌نظیر، حالا تمرکز تنها روی آماده سازی فصل جدید است، کارهای زیادی باید انجام داد.”