اروپا ایتالیا

رسمی: دیگو گودین به اینترمیلان پیوست

فوتبال ترایب- باشگاه اینتر تایید کرد که با دیگو گودین، مدافع سابق اتلتیکو مادرید و ملی‌پوش اروگوئه‌ای برای انتقال به این باشگاه با امضای قراردادی سه ساله به توافق رسیده است.

باشگاه اینتر تایید کرد که با دیگو گودین، مدافع سابق اتلتیکو و ملی‌پوش اروگوئه‌ای به توافق رسیده و او به زودی با امضای قرارداد رسمی سه ساله به این باشگاه ایتالیایی ملحق خواهد شد.

 گودین 33ساله در ماه مه اعلام کرد که بعد از 9 سال حضور در اتلتیکو مادرید از این تیم جدا خواهد شد. حالا باشگاه اینتر اعلام کرد که با گودین برای انتقال به این باشگاه ایتالیایی به توافق رسیده است.

در اطلاعیه منتشرشده از سوی باشگاه اینتر چنین آمده:” باشگاه اینترمیلان بدین وسیله اعلام می‌کند که با دیگو گودین در مورد امضای قراردادی که تا تاریخ 30 ژوئن 2022 معتبر خواهد بود به توافق رسیده است”.

 گودین در سال 2010 از ویارئال به اتلتیکو مادرید پیوست و در دوران 9ساله حضورش در این باشگاه اسپانیایی به یکی از بزرگان این باشگاه تبدیل شد.

 گودین با پیراهن اتلتیکو قهرمانی در لالیگا و کوپا دل‌ری را تجربه کرده و دو بار قهرمان لیگ اروپا شده است. گودین و اتلتیکو دو بار هم به فینال چمپیونزلیگ رسیده‌اند.

 گودین در حالی به اینتر ملحق می‌شود که این باشگاه با سرمربی جدیدش آنتونیو کونته به دنبال بازسازی اساسی است. اینتر فصل گذشته با 21 امتیاز کمتر از قهرمان سری آ، یوونتوس در رتبه چهارم جدول سری آ قرار گرفت و مصمم است در فصل آینده نتایج بهتری بدست بیاورد.