استقلال اروپا

رسمی: اللهیار صیادمنش به فنرباغچه پیوست

فوتبال ترایب- بعدازظهر امروز مهاجم جوان ملی‌پوش ایران با حضور در دفتر باشگاه فنرباغچه ترکیه به‌طور رسمی به این باشگاه پیوست.

بعد از مدت‌ها بالاخره همان عکسی را که منتظرش بودیم منتشر شد تا یک‌بار دیگر شاهد حضور یکی از بازیکنان ایرانی دریکی از تیم‌های معتبر اروپا باشیم.


امروز باشگاه فنرباغچه ترکیه جوانی را به جمع بازیکنانش اضافه کرد که شاید برازنده‌ترین شخص برای بیان واژه یک استعداد ناب به معنای واقعی کلمه باشد.


الهیار صیادمنش دهم تیرماه 1398 درحالی‌که تنها دو روز از ورودش به نوزدهمین سال  عمرش می‌گذرد پایش ، برای عقد قراردادی 5 ساله با حقوقی کافی به یکی از سه باشگاه پرافتخار ترکیه باز شد. بزرگ‌مرد کوچک فوتبال ایران بالباسی رسمی و موهایی مرتب حضورش را در باشگاه فنرباغچه با گرفتن عکسی اعلام کرد تا تولد دوران جدید فوتبالش را به‌عنوان جوان‌ترین گل زن تاریخ فوتبال ایران به تماشا بگذارد.
حضور  قابل قبول مجید حسینی و وحید امیری  در ترابوزان اسپور تا حد زیادی باعث شده است تا فوتبال ترکیه نگرش خود  را به فوتبال ایران تغییر دهد و حالا درخشش الهیار می تواند برگ برنده فوتبالیست های ایرانی در خاک ترکیه باشد تا فوتبالیست های  ما به جای راهی شدن به  کشورهای حاشیه خلیج فارس حضور در لیگ معتبری را تجربه کنند.


او اولین بازیکن از نسل جدید فوتبال ایران است که آرزوهای بزرگی را در سردارند نسلی که حالا به‌عنوان یک پرچم‌دارِ حضور در یک تیم معتبر اروپایی، چشم به او دوخته است.


الهیارصیاد منش حالا از بازی در باشگاه پدیده ساری هم‌بازی بازیکنانی مثل مائوریسیو ایسلا، ویکتور موسس، مکس کروسه، و تعدادی از ملی پوشان تیم ملی ترکیه شده است و بهتر از هرکسی می داند که برای رقابت در چنین سطحی باید تمام تمرکزش را معطوف فوتبال کند تا با درخشش در سوپر لیگ ترکیه راه برای دیگر بازیکنان ایرانی باز کند.