لیگ ایران پرسپولیس

افزایش احتمال جدایی محمد انصاری از پرسپولیس

فوتبال ترایب- محمد انصاری، مدافع تیم پرسپولیس، در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته است.

مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی، یکی از بحرانی ترین مقاطع چند سال اخیر خود را سپری می کند. آن ها که با شایعات ریز و درشت درباره سرنوشت نیمکت خود دست و پنجه نرم می کنند، حالا احتمال دارد با جدایی ستاره های تیمشان، در موقعیتی جدید قرار گیرند.

 پس از شایعات فراوان درباره علی علیپور و علیرضا بیرانوند، حالا خبرهایی مبنی بر جدایی محمد انصاری به گوش می رسد. مدافع با اخلاق تیم پرسپولیس که از لیگ پانزدهم در این تیم حضور دارد و به محبوبیت بالایی نیز نزد هواداران رسیده است، پس از پایان مصدومیت خود با پیشنهادات زیادی مواجه شده و احتمال دارد راهی تیم دیگری شود.

 در این مدت نیز او گلایه هایی از مدیریت پرسپولیس داشت و بی توجهی سرخ ها به او سبب شده تا در آستانه جدایی قرار گیرد. اگرچه انصاری یک فصل با سرخپوشان قرارداد دارد اما بند جنجالی که در صورت هرپیشنهادی او می تواند قراردادش را فسخ کند، سبب شده تا فرصت ترک پرسپولیس را داشته باشد.

 یکی از پیشنهادهای جدی محمد انصاری از سوی تیم تراکتورسازی تبریز است. تراکتوری ها به شدت دنبال مدافعی در قواره انصاری هستند که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشته باشد و برای چنین وضعیتی انصاری یکی از گزینه های مطلوب به شمار می رود.

 در صورتی که عرب فردا به تهران برسد، انصاری با او دیدار خواهد داشت. در صورتی که عرب در تهران نباشد یا جلسه با مدیرعامل سرخ ها نتیجه ندهد، انصاری فردا شب با تراکتوری ها صحبت می کند تا پروسه حضورش در تبریز کلید بخورد.

 با جدایی محمد نادری، پرسپولیس نیاز مبرمی به حفظ محمد انصاری دارد. خصوصا این که مدافع شماره 15 قرمزها، می تواند در پست دفاع وسط نیز به میدان برود و به همین خاطر مهره ارزشمندی به شمار می رود.