لیگ ایران پرسپولیس

رسمی: فرشاد احمدزاده با قراردادی سه ساله به پرسپولیس پیوست

فوتبال ترایب- فرشاد احمدزاده ستاره سابق تیم پرسپولیس، با عقد قراردادی سه ساله به این تیم بازگشت.

تیم پرسپولیس امروز از اولین خرید خود رونمایی کرد و موفق شد فرشاد احمدزاده را جذب کند. سرخپوشان پایتخت که در این روزها درگیر مشکلات مدیریتی و فشار هواداران بودند، در ساعات ابتدایی ظهر امروز در حالی با فرشاد احمدزاده قرارداد امضا کردند که او در آستانه پیوستن به رقیب قرمزها بود.

 احمدزاده با دو پیشنهاد از تیم های سپاهان و تراکتور مواجه بود و باتوجه به رقم خوب آن تیم ها، به حضور در اصفهان یا تبریز نزدیک به نظر می رسید. این بازیکن اهل ارومیه حتی برای مذاکرات بیشتر به تبریز نیز رفته بود و دیدارهایی نیز با نمایندگان باشگاه سپاهان داشت.

 با این حال پرسپولیس توانست شماره 10 سابق خود را به تیم بازگرداند. احمدزاده که در گفتگو با ورزش سه، هرگونه پیشنهاد از سوی سرخپوشان را رد کرده بود، با این تیم قرارداد 3 ساله بست و احتمالا فصل آینده پیراهن شماره 10 را برتن خواهد کرد.

 او در لیگ های پانزدهم، شانزدهم و هفدهم جزو بازیکنان اصلی تیم پرسپولیس بود و در قهرمانی های متوالی تیمش نیز اثرگذار ظاهر می شد. باتوجه به علاقه برانکو به این بازیکن انتقال وی به لهستان در روزهای محرومیت پرسپولیس تعجب هواداران را به همراه داشت و حتی سبب ایجاد اعتراضاتی از سوی آن ها نیز شد اما در نهایت احمدزاده به پرسپولیس بازگشت.

 حالا این وینگر چپ پا و خوش تکنیک در شرایطی که پرسپولیس مهدی ترابی، امید عالیشاه، سیامک نعمتی و… را به عنوان هافبک کناری در اختیار دارد، کار سختی برای حضور در ترکیب اصلی خواهد داشت، خصوصا این که مشخص نیست سرمربی آینده پرسپولیس از چه تفکراتی بهره خواهد برد.

 پرسپولیسی ها در ساعات آینده روز شلوغ تری را هم سپری خواهند کرد و باید دید در نهایت چه انتقال هایی برایشان رقم خواهد خورد.