اروپا فرانسه

رسمی: جدایی دنی آلوس از پاری سن ژرمن در این تابستان

فوتبال ترایب- دنی آلوس، کاپیتان تیم ملی برزیل و ستاره پاری سن ژرمن جدایی خود از این باشگاه فرانسوی را با انتشار پستی در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد.

دنی آلوس، کاپیتان تیم ملی برزیل و ستاره پاری سن ژرمن، دیشب بعد از گلزنی برای تیم ملی کشورش در جریان پیروزی 5-0 سلسائو در مقابل پرو، با انتشار پستی در اینستاگرام، جدایی خود را از PSG اعلام کرده و با هواداران این تیم خداحافظی کرد.

 این مدافع برزیلی در سال 2017 و بعد از درخشش در باشگاه‌های سویا، بارسلونا و یوونتوس به پاریس رفت و به باشگاه پاری سن ژرمن پیوست.

دنی آلوس در حالی جدایی خود از PSG را اعلام کرد که این خبر برای رسانه‌های ورزشی غیرمنتظره بود. آلوس در پستی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد به اینکه بعد از ترک پاریس مقصد بعدی‌اش چه تیمی خواهد بود اشاره‌ای نکرده است.

 آلوس 36ساله در پست اینستاگرامی خود نوشت:” امروز برهه دیگری از زندگی من به پایان می‌رسد. دوره‌ای پر از یادگیری و تجربه‌های جدید. می‌خواهم از  کل خانواده PSG برای اینکه به من فرصت دادند برای این تیم بازی کنم و دست در دست این خانواده بزرگ در ایجاد فصل جدیدی در این باشگاه تاریخی نقش داشته باشم تشکر کنم”.

 آلوس که چندی پیش به دلیل مصدومیت نیمار، بازوبند کاپیتانی تیم ملی برزیل را در رقابتهای کوپا آمه‌ریکا بدست آورد در دو فصل حضورش در پاریس، با پیراهن پاری سن ژرمن دو بار قهرمانی در لوشامپیونا و یک بار قهرمانی در جام حذفی فرانسه را تجربه کرده است.