اروپا اسپانیا

شروط باشگاه بارسلونا برای بازگرداندن نیمار به نوکمپ

فوتبال ترایب- باشگاه بارسلونا قصد دارد بعد از 2 سال دوباره نیمار را در تابستان امسال جذب کند و در این مسیر 3 شرط پیش روی ستاره برزیلی و 27 ساله قرار داده است.

 

اولین شرط بارسلونا این است که نیمار دستمزد سالانه خود را کاهش داده و از 30 میلیون یوروی فعلی صرف نظر کند تا آبی اناری ها با مبلغ کمتری قادر به جذب وی باشند.

دومین شرط، پس گرفتن شکایت نیمار از بارسلونا در دادگاه است. ستاره برزیلی در سال 2017 به دلیل عدم مبادرت بارسا به پرداخت پاداش وفاداری 26 میلیون یورویی وی، از باشگاه سابق خود شکایت کرد و حالا برای بازگشت به نوکمپ باید از این رقم نیز بگذرد.

 

اما سومین شرط؛ بارسلونا خواستار آن است که نیمار به روشنی بیان کند که می خواهد به نوکمپ بازگردد و اعتراف کند که دو سال پیش اشتباه کرده به پاری سن ژرمن رفته است که به نظر می رسد نیمار حاضر است که تمام سه مورد از این شروط را برآورده کند.

 

اما مشکل دیگر تقاضای بالای مالی باشگاه فرانسوی است. پاری سن ژرمن قصد ندارد نیمار را زیر 300 میلیون یورو به فروش برساند اما بارسا علاقمند است با وارد کردن بازیکنانی چون عثمان دمبله، فیلیپ کوتینیو یا ایوان راکیتیچ به معامله، مبلغ نقد پرداختی خود به طرف فرانسوی را کاهش دهد.