لیگ ایران پرسپولیس

رسمی: شجاع خلیل زاده تا 1401 در پرسپولیس

فوتبال ترایب- شجاع خلیل زاده، مدافع شمالی سرخپوشان قراردادش را به مدت سه فصل دیگر با این تیم تمدید کرد.

پرسپولیسی ها استارت کار نقل و انتقالاتی خود را با یک تمدید قرارداد زدند. شجاع خلیل زاده مدافع شماره ۳ سرخ ها که پس از پایان لیگ شانزدهم سپاهان را ترک کرد و به پرسپولیس پیوست، با عقد قراردادی سه ساله در پرسپولیس ماندنی شد تا خیال قرمزها از بابت او راحت شود.

در هفته های گذشته شایعات زیادی درباره پیشنهادات خارجی شجاع خلیل زاده به گوش می‌رسید و حتی خبرهایی موثق از پیشنهاد ۵۰۰ هزار دلاری یک تیم قطری وجود داشت اما در نهایت شجاع که تمایل زیادی به تمدید قرارداد خود داشت، امروز پس از مذاکره با عرب قراردادش را نهایی کرد.

او البته فصل پیش نیز با گرشاسبی قراردادش را تمدید کرده بود اما حالا با قرارداد جدید تا پایان لیگ بیست و یکم در پرسپولیس خواهد ماند. فصل گذشته شجاع برای پیگیری کار دیگری به باشگاه پرسپولیس رفته بود اما با پیشنهاد گرشاسبی برای تمدید مواجه شد و به آن پاسخ مثبت داد و با سرخپوشان قرارداد سفید امضا کرد.

باشگاه پرسپولیس تا امروز هیچ فعالیت رسمی نقل و انتقالاتی نداشت و امروز با تمدید شجاع به صورت رسمی کار خود را اغاز کرد اما بی تردید این تمدید برای هواداران پرسپولیس راضی کننده نیست و آن ها انتظار دارند هرچه زودتر تکلیف تیمشان روشن شود؛ اتفاقی که البته مدیران نیز به فکر آن هستند و باید دید در آینده چه خواهد شد.

خلیل زاده در لیگ های هفدهم و هجدهم با پرسپولیس قهرمانی در تمام جام های ایران را تجربه کرد و به عنوان یک مدافع بازیکنی موثر بود؛ مهره ای که در آسمان و زمین برای تیمش درخشید و در امر گلزنی هم موفق بود. او حالا امیدوار است با تداوم درخشش در تیم باشگاهی مورد توجه ویلموتس نیز قرار بگیرد و دوباره در تیم ملی بازی کند.