اروپا اسپانیا

رسمی: لوکا یوویچ از فرانکفورت به رئال مادرید پیوست

فوتبال ترایب- لوکا یوویچ،مهاجم صرب آینتراخت فرانکفورت، دقایقی پیش با قرادادی شش ساله رسما به رئال مادرید پیوست.

سرانجام پس از حرف و حدیث ها و شایعات بسیار، امروز باشگاه رئال مادرید رسما اعلام کرد که لوکا یوویچ را از آینتراخت فرانکفورت به خدمت گرفته است. رئال از هفته ها پیش در پی جذب این ستاره صربستانی بود و پس از اینکه بارسا از خرید او منصرف شد، تقریبا کار دشواری برای نهایی کردن انتقال یوویچ نداشت.

رئال یوویچ را با قراردادی 6 ساله به ارزش 60 میلیون یورو بعلاوه 5 میلیون یورو بندهای متغیر، جذب کرد که 30 درصد این انتقال به باشگاه سابق یوویچ یعنی بنفیکا تعلق خواهد گرفت.

این مهاجم 21 ساله فصل گذشته به صورت قرضی با بند خرید دائمی از بنفیکا راهی فرانکفورت شد و پس از ثبت 27 گل در 48 بازی، باشگاه آلمانی بند خرید او را با تنها 12 میلیون یورو فعال کرد.

حتی سران فرانکفورت هم تصور نمی کردند یوویچ اینچینین بدرخشد و پس از تنها یک سال با رقم 60 میلیون یورو راهی رئال شود. به این ترتیب کهکشانی ها فصل بعد یک مهاجم شماره 9 جدید در تیم خود خواهند داشت که می تواند چالشی کاملا جدی برای کریم بنزما باشد. او دومین گلزن برتر بوندسلیگا پس از روبرت لواندوفسکی بود.

ابتدا ماه مارچ گذشته و پس از ملاقات فالی رمضانی، ایجنت یوویچ با سران رئال در هتلی در مادرید بود که خبر این انتقال در رسانه های اسپانیایی منتشر شد و پس از سه ماه، همه چیز به حقیقت پیوست.

رئال پس از نهایی کردن انتقال یوویچ، حالا به دنبال پایان دادن به کار جذب فرلاند مندی و ادن هازارد است.