اروپا

اتهام تجاوز جنسی به نیمار از سوی دختر برزیلی

فوتبال ترایب- آسوشیتدپرس گزارش داد نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن به تجاوز جنسی متهم شده است. تجاوزی که بر اساس اتهام مطرح شده، ماه گذشته در هتلی در پاریس اتفاق افتاده.

خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که نیمار، ستاره تیم ملی برزیل و باشگاه پاری سن ژرمن در فرانسه به تجاوز جنسی متهم شده است. بر اساس این اتهام، تجاوز ادعایی نیمار ماه گذشته در هتلی در شهر پاریس اتفاق افتاده. پدر نیمار در اولین واکنش به این خبر، ادعای زن ناشناسی که در گزارش از او یاد شده را پاپوش دوختن برای پسرش خواند.

 آسوشیتدپرس می‌گوید به گزارش پلیس در مورد آن حادثه دسترسی پیدا کرده. بر اساس این گزارش، واقعه روز 15 مه در هتلی لوکس در شهر پاریس اتفاق افتاده است. بر اساس این گزارش پلیس، زن مدعی، جمعه این هفته در شهر سائوپائولو به پلیس برزیل مراجعه کرده و علیه نیمار شکایت تنظیم کرده است.

بعد از انتشار این گزارش، مدیر برنامه‌های نیمار در وبسایت خود بیانیه‌ای منتشر کرد و این ادعا را به شدت و کاملاً تکذیب کرد.

 در بیانیه آمده:” واقعیت این است که نیمار چند روز پیش هدف تلاش برای اخاذی قرار گرفت. این تلاش برای اخاذی توسط وکیلی از شهر سائوپائولو انجام شد که ادعا داشت به عنوان نماینده قربانی قلابی با تیم نیمار تماس گرفته است. ما بلافاصله ماجرا را به وکلای نیمار اطلاع دادیم و آنها در حال انجام اقدامات مناسب هستند. تمام شواهد و مدارک این است که تجاوز دروغ محض است و تلاش برای اخاذی از نیمار در زمان مناسب به پلیس تحویل داده خواهد شد”.

 پدر نیمار هم با شرکت در یک بیانیه تلویزیونی این شایعات را تکذیب کرد و گفت:” لحظه دشواری است. اگر نتوانیم خیلی سریع واقعیت را نشان بدهیم این ماجرا مثل گلوله‌برفی بزرگ و بزرگ می‌شود و دیگر نمی‌شود جمعش کرد. اگر لازم باشد صحبتهای نیمار با این مدعی و پیامهای واتس‌اپ آنها را برای عموم منتشر خواهیم کرد”.