اروپا اسپانیا

سرخیو راموس به دنبال انتقال آزاد از رئال به سوپرلیگ چین

فوتبال ترایب- در اسپانیا اخبار حول محور جدایی کاپیتان سرخیو راموس از رئال مادرید در تابستان امسال است.

شایعات در مورد آینده سرخیو راموس لحظه به لحظه در حال افزایش است و شبکه های تلویزیونی اسپانیا مدعی شدند کاپیتان 32 ساله و متعصب رئال مادرید علاقمند است فصل بعد ادامه دوران ورزشی خود را در قاره آسیا و لیگ چین پیگیری کند.

 نشریه آ.اس ساعتی قبل خبری از برنامه تلویزیونی ال چیرینگیتو د خوگونس نقل کرده که کاپیتان رئال مادرید از فلورنتینو پرز رئیس باشگاه خواسته به او اجازه دهد تا به چین سفر کرده و از فصل بعد در این کشور فوتبال بازی کند.

همچنین برنامه لاسستا مدعی شد سرخیو راموس پیشنهاد مالی بسیار وسوسه انگیز از یک باشگاه چینی دریافت کرده است و به همین دلیل قصد جدایی از رئال مادرید دارد و این خواسته خود را به گوش مدیریت باشگاه نیز رسانده است که البته به نظر می رسد فعلا پاسخ پرز منفی بوده و او مدعی شده علاقه ای ندارد کاپیتان خود را به تیمی هدیه دهد و امکان جدایی راموس وجود ندارد.

 اختلاف بین سرخیو راموس و فلورنتینو پرز در ماه مارچ سال جاری و بعد از حذف لوس بلانکوس از لیگ قهرمانان در دیدار عجیب مقابل آژاکس آغاز شد. پس از آن شکست آ.اس در گزارشی مدعی شد در رختکن سانتیاگو برنابئو بین راموس و پرز درگیری ایجاد شده و از آنجا بوده که کاپیتان رئال مادرید تصمیم به جدایی از جمع کهکشانی ها را گرفته است.

 در روزهایی که اخباری در مورد تمایل تیم هایی چون یوونتوس و منچستریونایتد نیز برای جذب راموس شنیده می‌شود اما انگار مقصد بعدی او آسیاست.