اروپا ایتالیا

رسمی: جدایی غیرمنتظره گنارو گتوزو از میلان

فوتبال ترایب- گنارو گتوزو اعلام کرد از سمت خود به عنوان سرمربی میلان کناره‌گیری خواهد کرد و از این تصمیم خود به عنوان تصمیمی تلخ و دردناک یاد کرد.

بعد از آنکه آث میلان در هفته پایانی رقابتهای امسال سری آ از کسب سهمیه چمپیونزلیگ بازماند گنارو گتوزو، سرمربی این تیم به صورت رسمی اعلام کرد که از سمت خود به عنوان سرمربی میلان کناره‌گیری خواهی کرد. گتوزو از این تصمیم به عنوان تصمیمی تلخ و دردناک یاد کرده اما گفته این تصمیمی بوده که به آن فکر شده است.

پیش از این گزارشهایی درباره کناره‌گیری گتوزو از این سمت منتشر شده بود و به نظر می‌رسد گتوزو حاضر شده بعد از استعفا از بخش بزرگی از حق و حقوق مادی خود بگذرد.

گتوزو در این باره به روزنامه ایتالیایی لارپوبلیکا گفت:” تصمیم‌گیری برای ترک نیمکت سرمربی‌گری میلان کار ساده‌ای نیست. ولی این تصمیمی بود که باید می‌گرفتم”.

 گنارو گتوزو در ادامه گفت:” من در یک لحظه خاص به این تصمیم نرسیدم. این تصمیم نتیجه نهایی 18 ماه فعالیتم به عنوان سرمربی تیم بود که برای من هرگز مثل هیچ تیم دیگری نخواهد شد. در این مدت لحظاتی بود که با شور و شوق تمام آنها را زیستم و تجربه کردم، لحظاتی به یاد ماندنی و ماندگار. این تصمیم، تلخ و دردناک است ولی تصمیمی است که به آن فکر شده است”.