لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

درگیری لیونل مسی با هواداران بارسا بعد از شکست مقابل لیورپول

فوتبال ترایب- لیونل مسی شب گذشته پس از شکست تاریخی بارسا برابر لیورپول، از حال روحی مناسبی برخوردار نبود.

به نقل از موندودپورتیوو، شکست 4-0 از لیورپول و از دست دادن برتری سه گله بازی رفت، در نهایت منجر به ثبت تلخ ترین شکست تاریخ بارسا در لیگ قهرمانان شد؛ حتی تلخ تر از شکست 3-0 فصل گذشته برابر رم.

لیونل مسی که ابتدای فصل وعده داده بود امسال هر کاری برای قهرمانی چمپیونزلیگ خواهند کرد، در نهایت ناکام مطلق لقب گرفت. در شبی که بیش از همه به وجود او نیاز بود، مسی 35 پاس به هم تیمی هایش داد. شش تای آنها نادرست بود و 17 بار نیز توپ را از دست داد. او دو موقعیت خوب گلزنی هم نصیبش شد که برابر آلیسون نتوانست موفق عمل کند.

پس از پایان بازی، مسی به دلیل حضور در تست دوپینگ، دیرتر از بازیکنان بارسا به فرودگاه رسید. او که به شدت ناراحت بود و شرایط روحی مناسبی هم نداشت، همراه با په په کاستا(مدیر تدارکات بارسا) در فرودگاه حاضر شد که آنجا به گروهی از هواداران خشمگین بارسا برخورد کرد.

آنها پس از مشاهده مسی شروع به دادن شعارهای اعتراضی کرده و مسی را به باد انتقاد می گیرند. فوق ستاره آرژانتینی در اقدامی عجیب، با این گروه دچار تنش لفظی می شود و اگر دخالت کاستا نبود، ممکن بود کار به جاهای باریکی کشیده شود. در این میان، دسته ای دیگر از هواداران بارسا با مشاهده این صحنه به حمایت از مسی وارد ماجرا می شوند و صحنه های عجیبی در فرودگاه لیورپول رقم می خورد.

در هر صورت مسی همراه با کاروان بارسا شب گذشته به بارسلون بازگشت و قطعا به این زودی ها شب تلخ و فاجعه بار لیورپول را فراموش نخواهد کرد.