اروپا اسپانیا

تصمیم عجیب زیدان؛ مودریچ را بفروشید

فوتبال ترایب- اگر لوکا مودریچ تا ماه گذشته بازیکنی غیر قابل فروش در رئال بود، حالا شرایط تغییر کرده است.

 هفته گذشته نشستی بین زیدان و کاپیتان های رئال برگزار شد تا شرایط بد تیم مورد بررسی قرار بگیرد. کسب 4 برد در 8 بازی گذشته، باعث نگرانی زیدان شده بود اما جلسه با کاپیتان ها هم تاثیری نداشت و رئال در زمین رایو با یک گل شکست خورد.

زیزو پس از بازگشت به رئال و در چند نشست خبری خود تاکید کرده بود که  یازده بازی باقیمانده، تاثیری روی نگرش او در نقل و انتقالات نخواهد داشت؛ اما نتایج رئال به قدری دور از انتظار بوده که سرمربی فرانسوی حالا به انجام تغییراتی گسترده تر در رئال فکر می کند.

 یکی از این بازیکنان، لوکا مودریچ خواهد بود. زیدان پس از مشاهد نمایش های اخیر ستاره کروات، به این نتیجه رسیده است که او در رئال اشباع شده و دیگر از انگیزه کافی برخوردار نیست. زیزو معتقد است که مودریچ به سختی بتواند فصل بعد، به همان ستاره سال های نه چندان دور تبدیل شود و مذاکرات با کریستین اریکسن، ستاره تاتنهام که دقیقا در پست مودریچ بازی می کند نیز به همین علت صورت گرفته است.

در سوی مقابل اما سران رئال به کیفیت مودریچ ایمان دارند و معتقدند او باید به کار خود ادامه دهد؛ اما شاید در صورت اصرار زیدان، از موضع خود عقب نشینی کرده و درهای خروج را به برنده توپ طلای 2018 نشان دهند.

او فصل گذشته از اینتر پیشنهاد خوبی داشت اما در نهایت او را متقاعد به ماندن کردند. اکنون باید دید سرنوشت مودریچ که علاقه مند به جدایی نیست و هدفش بازنشستگی در رئال است، چه خواهد شد.