اروپا انگلیس

پل پوگبا در آستانه جدایی از منچستریونایتد

فوتبال ترایب- دیلی‌میل می‌گوید پل پوگبا به جدایی از باشگاه منچستریونایتد بسیار نزدیک شده و مدیر برنامه‌های او مینو رایولا جلسه‌اش با مدیران باشگاه درباره قرارداد جدید پوگبا را لغو کرده است.

 پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد در چند وقت اخیر پر حرف و حدیث‌ترین بازیکن این باشگاه بوده و اخبار و شایعات مربوط به جدایی او از یونایتد و پیوستنش به رئال مادرید ماه‌ها است در دنیای فوتبال ورد زبان‌ها است. انتقادهای شدید به پوگبا درباره بازی‌های ضعیف و بی‌انگیزه بودن او در روزهای اخیر هم به شدت جنجال‌ها درباره ستاره فرانسوی افزوده است.

اما دو روزنامه انگلیسی سان و دیلی‌میل امروز فاش کردند که مدیر برنامه‌های پوگبا، مینو رایولا اخیراً جلسه خود با مدیران باشگاه یونایتد که قرار بوده با هدف مذاکره درباره قرارداد جدید او برگزار شود را لغو کرده و علت این اقدام او، مصمم بودن پل پوگبا به جدایی از یونایتد در تابستان پیش رو بوده است.

از قرارداد فعلی پوگبا با منچستریونایتد دو سال دیگر باقی مانده و به همین علت مدیران این باشگاه معتقدند دلیلی وجود ندارد که هر چه زودتر با خروج او از باشگاه‌شان موافقت کنند. اما از سوی دیگر دیلی‌میل می‌گوید بعد از شکست‌های اخیر شیاطین سرخ، بازیکنان این تیم نگرانند که اوله گنار سولسشر نتواند با رفتارهای عجیب و غریب پوگبا مقابله کند و این می‌تواند عاملی برای ناآرامی در رختکن باشد.