اروپا اسپانیا

زین الدین زیدان این سه بازیکن را نمی خواهد

فوتبال ترایب- زین الدین زیدان در نشست خبری چند روز پیش خود تایید کرد که فصل بعد شاهد تغییراتی زیاد در رئال خواهیم بود.

به نقل از مارکا، زیزو البته ترجیح داد از هیچ بازیکنی نام نبرد و حتی عنوان کرد که فهرست خروج او نیز هنوز قطعی نشده است؛ با این حال می توان از تحولات ترکیب رئال در یک ماه گذشته دریافت که او روی چند بازیکن حساب نمی کند.

در درجه اول می توان به نیمکت نشینی رگیلون، مدافع چپ جوان رئال اشاره کرد. او که در دوره سانتیاگو سولاری توانسته بود مارسلو را نیمکت نشین کند، پس از بازگشت زیدان به نیمکت میخ شده و تنها در بازی برابر ایبار و به دلیل محرومیت مارسلو توانست به ترکیب ثابت راه یابد. او برای بازی با بیلبائو حتی در فهرست 18 نفره نیز قرار نگرفت.

شرایطی مشابه را دنی سبایوس و مارکوس یورنته تجربه می کنند. هر دو بازیکن سال گذشته نیز مورد توجه زیدان قرار نداشتند و اگر زیزو استعفا نمی کرد، آنها قطعا رئال را ترک می کردند. یورنته و سبایوس در دوران لوپتگی و سولاری دقایق بیشتری در ترکیب رئال حضور داشتند و به خصوص یورنته حتی در مقطعی کاسیمیرو را نیمکت نشین کرده بود؛ اما پس از بازگشت زیدان، شرایط برای او مثل سال گذشته شده است. این دو بازیکن نیز در فهرست بازی با بیلبائو قرار نداشتند.

به طور قطع می توان گفت که رگیلون، یورنته و سبایوس، بیشترین ضرر را از بازگشت زیدان دیده اند و باید برای فصل بعد به دنبال تیمی دیگر باشند. در این بین جدایی رگیلون احتمالا قرضی خواهد بود تا با کسب تجربه بیشتر به رئال بازگردد.