اروپا لیگ قهرمانان اروپا

فلیکس بریش، داور دیدار برگشت بارسلونا-منچستریونایتد

فوتبال ترایب- امروز اسامی داوران دو بازی از دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اعلام شد.

کمیته داوران اتحادیه فوتبال اروپا  اسامی داوران دیدارهای سه‌شنبه شب از دور برگشت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را اعلام کرد که بر این اساس قضاوت دیدار تیم‌های بارسلونا و منچستریونایتد به فلیکس بریش آلمانی سپرده شد.

این دو تیم در حالی از ساعت 23:30 سه‌شنبه در ورزشگاه نوکمپ به مصاف هم می‌روند که بازی رفت با برتری یک بر صفر آبی‌واناری‌ها همراه شد.

 بریش 43 ساله،چند هفته پیش بازی برگشت رئال و آژاکس در یک هشتم نهایی را سوت زده بود؛ دیداری که با نتیجه عجیب 1-4 به سود تیم هلندی پایان یافت. او فصل 16-2015 در نوکمپ، بازی رفت بارسا و اتلتیکو در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را قضاوت کرده بود که با نتیجه 2-1 به سود آبی اناری ها پایان یافت.

فصل 14-2013 نیز بریش داور بازی رفت سیتی و بارسا در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان بود که بارسا 1-2 پیروز شد. در سه نوبت بعدی بارسا با قضاوت بریش پیروز نشده است. تساوی 1-1 برابر اتلتیکو در یک چهارم نهایی فصل 14-2013، تساوی برابر میلان در دور گروهی فصل 12-2011 و شکست 1-0 نیمه نهایی فصل 12-2011 برابر چلسی در استمفورد بریج.

در بازی همزمان هم تیم‌های یوونتوس و آژاکس در ورزشگاه آلیانس آره‌ نا شهر تورین مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند، دیداری که کلمنت تورپین از فرانسه آن را سوت خواهد زد. تقابل رفت دو تیم به تساوی یک بر یک در آمستردام انجامیده بود.