لیگ قهرمانان آسیا استقلال

پژمان منتظری، تنها نماینده ایرانی ها در تیم هفته لیگ قهرمانان

فوتبال ترایب- انتظار می رفت با برتری قاطع سه نماینده ایران در روز سوم ACL 2019 نماینده های بیشتری از این تیم ها در تیم منتخب هفته جای بگیرد اما  تنها نام پژمان منتظری در تیم منتخب هفته سوم لیگ قهرمانان دیده می شود.

کمیته فنی کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم منتخب روز سوم لیگ قهرمانان آسیا 2019 را معرفی کرد که در جمع 11 بازیکن انتخاب شده تنها یک سهمیه به سه نماینده برتر ایران در پایان دور رفت اختصاص داده شد.

پژمان منتظری یکی از دو گلزن استقلال مقابل الهلال تنها نماینده ایرانی ها در این تیم بود که در ساختار تدافعی گنجانده شد. این در حالی بود که انتظار می رفت از پرسپولیس و ذوب آهن نیز نماینده های دیگری در این تیم دیده شود. جالب این که البریک مدافع راست تیم بازنده الهلال هم در این تیم دیده می شود اما خبری از بازیکنان تیم های پیروز نیست.

دیگر نماینده باشگاه های غرب آسیا در این تیم ژاوی هرناندز کاپیتان اسپانیایی السد است که با دبل خود در تاشکند مرد اول قهرمان قطر لقب گرفته بود.فهد الموالد از الاتحاد و ادمیلسون جونیور از الدحیل دیگر نماینده های غرب در این تیم بودند تا سایر بازیکنان انتخاب شده در تیم هفته به باشگاه های شرق آسیا اختصاص پیدا کند.