اروپا

بدشانسی دوباره قلی زاده؛ ستاره ایرانی شارلروا مصدوم شد

فوتبال ترایب- وینگر راست پای تیم فوتبال شارلروای بلژیک به دلیل مصدومیتی که نصیبش شد تا پایان فصل لیگ بلژیک خانه نشین شد.

علی قلی زاده بعد از دو فصل درخشان در باشگاه سایپا و رسیدن به پیراهن تیم ملی برای فصل جدید در سن 21 سالگی راه فوتبال اروپا را در پیش گرفت و به باشگاه شارلروا پیوست اما شرایط برای او به گونه ای پیش رفته که بیشتر هفته ها را به دلیل مصدومیت از دست داده است.

علی قلی زاده قبل از جام ملت ها با مصدومیت روبرو شد و کادرفنی و پزشکی تیم ملی هرچه تلاش کردند نتوانستند او را آماده این بازی ها کند تا او مثل جام جهانی این رقابت ها را از دست بدهد.

قلی زاده در بازگشت به اردوی شارلروا و پایان مصدومیت خود دوباره به تمرین این تیم اضافه شد اما بازهم شرایط برایش خوب پیش نرفت و با مصدومیت تازه ای روبرو شد، این بازیکن به تازگی با پارگی فتق روبرو شده است و بازی های شارلروا در پلی آف لیگ بلژیک را از دست داد، بازی هایی که برای کسب سهمیه لیگ اروپا بسیار مهم است.

اما قلی زاده قصد دارد عمل جراحی خود را در یک کمپ پزشکی مجهز در فرانسه یا قطر انجام بدهد تا بتواند با آمادگی کامل در شروع فصل جدید لیگ بلژیک به میادین برگردد.

قلی زاده در شروع کارش در فوتبال اروپا با بدشناسی به نام مصدومیت های پی در پی روبرو شده است اما امیدوار است بتواند از فصل بعد حضور پررنگ تری در فوتبال اروپا داشته باشد.