لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس

خط خوردن امید عالیشاه از لیست آسیایی پرسپولیس

فوتبال ترایب- باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت امید عالیشاه را از لیست بازیکنان دیدار با الاهلی خط بزند.

سرخپوشان پایتخت این هفته در دیداری حساس به مصاف الاهلی خواهند رفت. این سومین بازی قرمزها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان ۲۰۱۹ است که باتوجه به کسب یک امتیاز در دو بازی قبلی، اهمیت زیادی برایشان دارد.

پیش از سفر به دبی، در اقدامی قابل توجه، مدیران باشگاه پرسپولیس با هماهنگی کادر فنی تصمیم گرفتند که امید عالیشاه در این مسابقه همراه تیم نباشد.

به نظر می‌رسد اظهارات او پس از بازی با پیکان، علت این برخورد بوده است. عالیشاه پس از بازی گفت که پس از پایان فصل افشاگری خواهد کرد و دلیل بازی نکردن خود را می‌گوید.

در یک سال اخیر امید عالیشاه و باشگاه پرسپولیس تقابل هایی باهم داشته اند. پیش از بازی نیمه نهایی، برانکو تصمیم گرفت عالیشاه در لیست ۱۸ نفره نباشد اما با تاکید خود عالیشاه، او به لیست راه یافت.

همچنین در هفته های قبل نیز اتفاقات این چنینی رخ دادند. حال باید دید باشگاه پرسپولیس چه تصمیمی در قبال هافبک تکنیکی خود و کاپیتان سومش می‌گیرد و همچنین چه اظهار نظری در این باره خواهد داشت.

خط خوردن امید عالیشاه از لیست قرمزها برای دیدار با الاهلی در شرایطی رقم خورد که مصدومیت او نیز بهبود یافته و پیش بینی می‌شد خیلی زود به ترکیب بازگردد.