پرسپولیس استقلال

پرسپولیس 1-0 استقلال: فرار قرمزها به سوی قهرمانی

فوتبال ترایب- پرسپولیس در دیداری پرهیجان و پربرخورد، موفق شد با نتیجه 1-0 استقلال را شکست بدهد و جایگاهش در صدر جدول لیگ برتر را تثبیت کند.

در این دیدار استقلالی ها تا اندازه ای تیم برتر میدان بودند اما در نهایت این شاگردان برانکو ایوانکوویچ بودند که با تک گل احمد نوراللهی به سه امتیاز حساس این دیدار رسیدند.

آبی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بودند اما این پرسپولیس بود که در دقیقه 21 به گل رسید. روی یک کرنر بود که ارسال مهدی ترابی روی تعلل مدافعان استقلال به نوراللهی رسید و او هم با ضربه سر، کار را تمام کرد.

بعد از این گل بار دیگر استقلالی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و در آخرین دقیقه از نیمه اول صاحب یک ضربه پنالتی شدند اما ضربه پاننکای فرشید اسماعیلی، از بالای دروازه به بیرون رفت تا پرسپولیسی ها با برتری به رختکن بروند.

در نیم دوم هر دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آن استفاده کنند و در نهایت این پرسپولیس بود که توانست به پیروزی برسد.

با این برد پرسپولیس 48 امتیازی شد و فاصله اش با استقلال را به 5 امتیاز افزایش داد. اکنون سپاهان و تراکتورسازی فرصت دارند تا با پیروزی در دیدار باقی مانده شان، جای استقلال را در رتبه دوم بگیرند.