اروپا اسپانیا

لیونل مسی: در آرژانتین بی‌دلیل من را بد نشان می‌دهند

فوتبال ترایب- لیونل مسی انتقادها به او به خاطر حاضر نشدن در بازی دوستانه آرژانتین و مراکش را غیرمنصفانه خوانده و می‌گوید به خاطر تصویر بدی که از او در این ماجرا ترسیم شده عصبانی است.

مسی که به دلیل مصدومیت از ناحیه لگن نتوانست در بازی دوستانه تیم ملی کشورش آرژانتین مقابل مراکش به میدان برود، انتقادهایی که از او به دلیل عدم حضور در این بازی شده را غیرمنصفانه خواند و گفت از کسانی که می‌گویند او به دلیل علاقه‌مند نبودن به کشور و تیم ملی‌اش در این بازی حاضر نشده عصبانی است.

مسی بعد از جام جهانی روسیه دیگر در تیم ملی کشورش بازی نکرده بود تا اینکه در ماه جاری میلادی در بازی دوستانه آلبی‌سلسته مقابل ونزوئلا به میدان رفت. اما مسی در بازی بعدی دوستانه آرژانتین مقابل مراکش به میدان نرفت و علت عدم حضور او مصدومیت اعلام شد. این ماجرا عصبانیت شدید فدراسیون فوتبال مراکش را به دنبال داشت و باعث شد مسی با انتقادهای زیادی مواجه شود.

مسی درباره انتقادهایی که از او به خاطر عدم حضور در بازی دوستانه تیم ملی کشورش شده گفت:” بعضی‌ها هر چه دل‌شان می‌خواهد راجع به من می‌گویند و مردم هم حرف آنها را باور می‌کنند. به این ترتیب تصویر خیلی بدی از من در ذهن مردم تصویر می‌شد که واقعا غیرمنصفانه است و هر وقت به آن فکر می‌کنم عصبانی می‌شوم. آنها بی‌دلیل من را طرف بد ماجرا جلوه می‌دهند”.

ستاره بزرگ آرژانتینی در ادامه گفت:” واقعیت این است که من با مصدومیتی که از ماه دسامبر با آن دست و پنجه نرم می‌کردم به اردوی تیم ملی آرژانتین اضافه شدم. به خاطر همین مصدومیت کمتر تمرین می‌کنم و در همه بازی‌ها به میدان نمی‌روم”.

مسی در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:” مصدومیت از ناحیه لگن پیچیده است و یک روزه و دو روزه قابل درمان نیست. من الان بهتر شده‌ام ولی باید مراقب باشم. دلم می‌خواست در هر دو بازی دوستانه آرژانتین بازی کنم ولی بعد از بازی اول درد داشتم و برای اینکه مصدومیت وخیم‌تر نشود تصمیم گرفتیم که در بازی دوم به میدان نروم”.