پرسپولیس استقلال

رسمی: اشکان خورشیدی دربی را سوت می زند

فوتبال ترایب-فدراسیون فوتبال اسامی تیم داوری دیدار دربی را که روز شنبه برگزار می شود، اعلام کرد و اشکان خورشیدی به عنوان داور این دیدار معرفی شد.

فدراسیون فوتبال روز چهارشنبه به گمانه زنی ها درباره دربی پایتخت و تیم داوری این مسابقه پایان داد و اشکان خورشیدی را به عنوان داور اول این مسابقه که روز شنبه برگزار می شود، معرفی کرد.

 هر چند با انتخاب داوران دیگر دیدارهای هفته بیست و سوم اتخاذ چنین تصمیمی قابل پیش بینی بود و به صورت غیر رسمی اشکان خورشیدی داور این دیدار شده بود اما امروز فدراسیون فوتبال به گمانه زنی ها پایان داد و خورشیدی را به همراه تیمی 8 نفره برای دربی پایتخت معرفی کرد.

 بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال، در این دیدار در کنار خورشیدی به عنوان داور اول، رضا سخندان و علی میرزا بیگی به عنوان کمک های اول و دوم حضور خواهند داشت.

 همچنین فدراسیون اکبریان و زاهدی فر دو داور با تجربه دیگر را به عنوان داوران اضافی معرفی کرده که در کنار دروازه ها قرار خواهند داشت تا تیمی با تجربه و نامدار به خورشیدی برای قضاوت این مسابقه کمک کنند.

مهم ترین یار کمکی خورشیدی در این دیدار، فغانی و منصوری خواهند بود. این دو داور با تجربه به عنوان کمک داوران ویدئویی در کنار خورشیدی حضور خواهند داشت و به قضاوت بدون اشتباه او کمک خواهندکرد.

همچنین فریدون اصفهانیان نیز به عنوان ناظر داوری این مسابقه معرفی شده تا به این ترتیب تیم داوری این مسابقه متشکل از 9 نفر برای جلوگیری از یک جنجال در دربی، به خط شوند.

این تیم از ساعت 16 روز شنبه 10 فروردین ماه دیدار حساس استقلال و پرسپولیس، تیم های اول و دوم لیگ را در ورزشگاه آزادی تهران قضاوت خواهند کرد.