آسیا

همکاری iflix با فوتبال ترایب مالزی؛ بیانیه مطبوعاتی

فوتبال ترایب- فصل 2019 لیگ مالزی بار دیگر در مرکز توجهات خواهد بود؛ وقتی iflix و بخش مالزی فوتبال ترایب با همکاری هم، همه دیدارهای این رقابت ها را برای هواداران فوتبال مالزی به طور زنده و رایگان پخش کنند. iflix بهترین سرویس سرگرمی در جنوب شرق آسیاست که در 22 کشور دنیا در دسترس است.

با همکاری لیگ فوتبال مالزی، iflix از ژانویه 2018، حق پخش اختصاصی همه دیدارهای داخلی را برای 10 سال آینده در اختیار دارد. از آن زمان، iflix دیدارهایی مانند جام خیریه، سوپرلیگ، جام حذفی شوپی، چانج کاپ و و جام مالزی پخش کرد، با بیش از 800 اپیزود پخش تکراری، پخش هایلایت بازی ها و محتوای کوتاه اوریجینال ifleix از طریق فوتبال مالزی روی iflix.

همکاری iflix و فوتبال ترایب مالزی، هواداران فوتبال را قادر می سازد که از طریق فوتبال مالزی روی iflix از تماشای زنده بازی های لیگ مالزی لذت ببرند:

https://football-tribe.com/malaysia/fmoniflix/

اَش رامان، مسئول فوتبال ترایب مالزی، در یک بیانیه اعلام کرد که این همکاری نه تنها جذابیت های ام لیگ را برای هواداران به همراه خواهد داشت، بلکه همچنین نشانه ای از آمادگی  iflix و فوتبال ترایب مالزی برای حمایت از فوتبال داخلی است. اش رامان همچنین در ادامه افزود:” جدیت iflix در بهبود کیفیت پخش فوتبال داخلی ثابت می کند که آنها در کمک به رشد فوتبال کشور مصمم هستند.”

جیسون مونتیرو، رئیس بازاریابی iflix نیز گفت:” برای iflix همچنان هواداران فوتبال در اولویت قرار دارند و ما تعهدمان را برای تبدیل کردن فوتبال مالزی روی iflix به قابل دسترسی ترین مرکز برای ورزش محبوب مالزی، حفظ کنیم. ما از اینکه تکنولوژی پخش زنده مان را در اختیار فوتبال ترایب مالزی قرار دهیم، هیجان زده هستیمتا هواداران بتوانند از این طریق هم به طور رایگان به رقابت های لیگ مالزی از جمله بازی ها، هایلات ها و مجله های تصویری دسترسی داشته باشند.”

در همین بیانیه، اش رامان از همه هواداران فوتبال مالزی خواسته تا از پلت فورم فوتبال ترایب مالزی برای تماشای رایگان بازی های ام لیگ استفاده کنند. او گفت:” از طریق پلت فورم فوتبال ترایب مالزی، هواداران محلی می توانند فوتبال مالزی را به بهترین شکل تجربه کنند؛ در حالی که بازی ها را به راحت ترین شکل تماشا می کنند. هواداران محلی به دیدارهای ام لیگ و هایلایت بازی ها دسترسی مستقیم خواهند داشت.” 

با همکاری بین iflix و فوتبال ترایب مالزی، امیدواریم که فصل جدیدی در پیشرفت فوتبال این کشور برداشته شود و به تجربه تماشای زنده بازی ها در هرجا و هرکجا توسط هواداران ارزش گذاشته شود.