اروپا اسپانیا

تکذیب شد؛ گریزمان به بارسلونا نمی رود

فوتبال ترایب- با وجود شایعاتی که درباره انتقال گریزمان به بارسلونا مطرح شده بود شبکه ESPN به نقل از منابع نزدیک به باشگاه بارسا این گزارش‌ها را تکذیب کرد و گفت بارسلونا قصدی برای جذب او ندارد.

در روزهای گذشته رسانه‌های مختلف اسپانیایی و به خصوص موندو دپورتیوو با ارائه گزارش‌هایی مدعی شدند که باشگاه بارسلونا به دنبال جذب آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید است. گریزمان 28ساله تابستان گذشته فرصت ملحق شدن به بارسلونا را رد کرد تا در اتلتیکو بماند اما در فصل جاری از حضور در اتلتیکو ناراضی به نظر می‌رسد و همین باعث شده بازار شایعات درباره انتقال او به بارسلونا دوباره داغ شود.

منابع نزدیک به گریزمان به رسانه‌ها گفته بودند که اتلتیکو مادرید قصد دارد دستمزد او را کاهش دهد و حتی این احتمال وجود داشته که گریزمان پیش از دیدار هفته گذشته اتلتیکو مقابل یوونتوس که با شکست تیم مادریدی به پایان رسید، باشگاه اتلتیکومادرید را ترک کند.

 اما ESPN به نقل از منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا، شایعات مطرح شده درباره تمایل بارسا به جذب گریزمان را رد کرد. به گفته این منابع، گریزمان مهاجمی نیست که بارسلونا در حال حاضر به آن احتیاج دارد.

بارسا این روزها به شدت به دنبال پیدا کردن جایگزینی برای لوئیس سوارز می‌گردد و مایل است برای پر کردن جای خالی او گزینه‌های جوانتر را مد نظر قرار دهد. به گفته این منابع، گزینه‌های مد نظر بارسا که جدی‌تر از سایرین به نظر می‌رسند، لوکا یوویچ، از آینتراخت فرانکفورت و ماکسی گومز از سلتاویگو هستند، و نه آنطور که موندو دپورتیوو گزارش داده بود، آنتوان گریزمان.