اروپا اسپانیا

ادعای آ.اس: هازارد مطمئنا رئالی می شود

فوتبال ترایب- ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی را باید بازیکن فصل آینده رئال مادرید دانست.

 به نقل از آاس، پس از قطعی شدن انتقال ادر میلیتائو با 50 میلیون یورو، رئالی ها در حال برنامه ریزی برای حمله نهایی به منظور جذب ادن هازارد از چلسی هستند. هنوز پیشنهادی رسمی به باشگاه لندنی ارائه نشده اما در باشگاه رئال تردیدی در این مورد ندارند و به جمع بندی نهایی برای جذب ستاره بلژیکی رسیده اند.

هازارد خود بارها از علاقه اش برای پیوستن به رئال سخت گفته اما محرومیت اخیر چلسی از جذب بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالاتی پیش رو، باعث شده تا تردیدهایی در مورد انتقالش به رئال به وجود بیاید.

تقاضای فرجام چلسی از فیفا رد شده و اکنون امیدها به دادگاه حکمیت ورزشی است تا محرومیت به حالت تعلیق دربیاید.

هرچند که حتی بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی نیز مانعی جدی برای انتقال هازارد نخواهد بود. منابع نزدیک به باشگاه چلسی می گویند که سران این باشگاه برای هر دو حالت برنامه هایی جداگانه دارند. چه محرومیت موقتا به حالت تعلیق در بیاید و باشگاه بتواند تابستان اقدام به خرید بازیکن کند و چه غیر آن، تقریبا امیدها برای حفظ هازارد اندک است و آنها اطمینان دارند که این بازیکن راهی رئال خواهد شد.

در واقع جذب کریستین پولیشیچ از دورتموند در انتقالات زمستانی هم در این راستا صورت گرفت و ستاره آمریکایی قرار است جانشینی برای هازارد باشد. 

هازارد اولین ستاره ای خواهد بود که در دوران پسارونالدو به رئال خواهد پیوست و زیدان می تواند پروژه بازسازی رئال را با ستاره بلژیکی پیش ببرد.